Попов зняв із себе відповідальність за будівництво, яке руйнує школу

Прочитано: 1875
Опубліковано: 01.11.2013


КМДА переклала відповідальність за будівництво на вул. П.Мирного, 22 на Київраду, яка не підтримала скасування рішення про виділення земельної ділянки для будівництва адміністративно-господарської будівлі. А також висловила жаль, що через прийнятий у 2011 році Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», органи місцевого самоврядування та місцеві органи виконавчої влади значно обмежені у праві впливати на містобудівну ситуацію.

Таку відповідь отримав народний депутат України (фракція «Батьківщина») Олександр Бригинець на своє звернення до КМДА щодо будівництва, яке ведеться впритул до будівлі гімназії № 109 імені Тараса Шевченка, стара будівля якої може не витримати вібрації від забивання свай.

У КМДА спокійно повідомляють, що згадані будівельні роботи розпочаті відповідно до декларації про початок будівельних робіт від 28.03.2013, зареєстрованої Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у місті Києві.

«Тобто, київська адміністрація розписалася у своїй бездіяльності, хоча насправді О. Попов несе повну відповідальність за все, що відбувається у Києві. І не тільки тому, що він голова КМДА, але й тому, що він контролює більшість у Київраді, яка могла б скасувати згадане рішення. Крім того, саме його політична сила у ВРУ прийняла Закон «Про регулювання містобудівної діяльності», і саме Президент наклав вето на Закон, який давав шанс врятувати цей та багато інших об’єктів від руйнування через ненависні киянам будівництва поруч. Тому О. Попов несе відповідальність за це будівництво і за посадою, і за партійною належністю, і тому він повинен врегулювати цю ситуацію», - вважає О.Бригинець.

Як повідомлялося, у 2012 році цю територію огородили нібито для реконструкції аварійної будівлі, але замість реконструкції просто доруйнували старий будинок. Тоді мешканці прилеглих будинків вийшли на вулицю, зібрали підписи, здійняли галас, і домоглися того, що міські чиновники призупинили будівництво. Але у вересні скандальний будівельний майданчик на Панаса Мирного, 22 був розширений за рахунок прилеглої зеленої зони. Її спочатку огородили, приєднали до будмайданчика, і протягом кількох днів знищили дерева та кущі.

«Якщо О. Попов визнає, що у нього немає повноважень, щоб врятувати школу - це аморально. Морально було б скласти повноваження, як це роблять інші відповідальні чиновники, коли вони не можуть впливати на ситуацію. Якби О. Попов задля порятунку школи подав у відставку - це точно врятувало б школу», - переконаний О.Бригинець.


Читайте також


Останні новини

Україна
13-05-2022
Україна
18-04-2022
Україна
18-03-2022
Україна
08-02-2022
Україна
31-01-2022
Україна
31-01-2022
Україна
31-01-2022
Україна
31-01-2022
Україна
31-01-2022
Україна
31-01-2022

Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости