"Придурок": в Раді відреагували на нову витівку Путіна

Прочитано: 686
Опубліковано: 03.07.2018

Підписання президентом Росії Володимиром Путіним указу про присвоєння почесних українських найменувань цілій низці частин російської армії є спробою російського лідера підняти свій рейтинг в умовах політичної і економічної кризи.

"Я пам'ятаю, Росія брала участь в Першій світовій війні, і не брала участі в Другій світовій війні, тому що під час Другої світової війни Росії не існувало, а був Радянський Союз. Доцільніше було б Путіну давати назви підрозділам присвячені подіям Першої світової війни, в якій у Росії були одні негаразди", – сказав у коментарі OBOZREVATEL народний депутат від фракції БПП Олександр Бригинець.

Однак, як пояснює нардеп, Росія століттями намагається приписати собі те, що з нею не пов'язано, в тому числі і якісь бойові перемоги, які робив Радянський Союз, або культурні перемоги України свого часу, або історію нашої землі.

"Це перейменування – це частина наступальної військової чи політичної стратегії Путіна, але вона носить виключно внутрішній характер, і це було зроблено в той момент, коли було оголошено про підвищення пенсійного віку у Росії. І Путін завжди так робить, коли його рейтинг починає просідати, він використовує отакі штуки", – пояснює Бригинець.

Народний обранець нагадав, як Путін підіймав собі рейтинги за допомогою терактів, анексії Криму та розв'язанні війни на Донбасі.

"І, безумовно, що після проголошення підвищення пенсійного віку, і коли відбувся обвал рейтингів усієї керівної ланки російської верхівки, то йому треба було придумати якусь дурню, яка б могла підняти патріотичний дух населення", – вважає він.

Однак в цих перейменуваннях Бригинець знайшов позитив для України.

"Для нас таке перейменування це позитивний знак, тому що люди, які ще сумнівались, вони повинні ще раз почути, ще раз затвердитися в думці, що Путін рідкісний придурок", – додав нардеп.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, масові протести, які охопили Росію через бажання влади підвищити пенсійний вік, не матимуть жодного результату.

Джерело: OBOZREVATEL


Останні новини

Київ
18-01-2019
Україна
15-01-2019
Україна
11-01-2019
Україна
10-01-2019
Україна
05-01-2019
Україна
28-12-2018
Україна
27-12-2018
Україна
27-12-2018
Україна
27-12-2018
Київ
27-12-2018

Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2017

Полезные новости