Бригинець: Парламентський переворот готувався за приватні гроші

Прочитано: 3394
Опубліковано: 29.07.2013

До тих ролетів, які були встановлені навколо актової зали в приміщенні комітетів на вул. Банковій, 6-8 задля її ізоляції і можливості проводити антиконституційні засідання ВРУ на кшталт засідання 04.04.2013, керівництво ВРУ немає ніякого стосування.

Таку відповідь народному депутату України (фракція «Батьківщина») Олександру Бригинцю надав апарат ВРУ на його звернення, в якому депутат запитував, хто надав доручення встановити відповідні ролети, з якою метою та яку суму коштів було на це витрачено. Повідомляє прес-служба нардепа.

Нагадаємо, Бригинець повідомляв про те, що актову залу на вул. Банковій, 6-8, в якій пройшло перше антиконституційне засідання більшості ВРУ, намагаються відділити від іншої частини комітетських коридорів броньованими ролетами. У так званий відсік можна буде увійти не через центральний вхід в комітети, а з бокового входу, де зараз знаходиться приймальня громадян, або через службовий вхід, який знаходиться у господарському дворі комітетів.

«Керівництво ВРУ відмовилося відповідати на питання, хто дав доручення встановити ці ролети та з якою метою, але повідомило, що це було зроблено з ініціативи групи нардепів і за їхній же власний рахунок», - повідомив О.Бригинець.

Тому нардеп повторно звернувся до голови ВРУ В.Рибака з проханням все ж таки відповісти, хто надав доручення встановити відповідні ролети і з якою метою, а також назвати імена ініціаторів-інвесторів встановлення ролетів.

На думку Бригинця, в країні вочевидь готується державний переворот за рахунок ресурсів певних депутатів. Адже встановлення ролетів в приміщенні на вул. Банковій, 6-8 є ніщо інше, як створення альтернативної ізольованої сесійної зали зі своєю системою захисту для проведення альтернативних антиконституційних і антизаконних засідань.

«В офіційному зверненні нардепів до Рибака, з проханням встановити ролети за їхній рахунок, навряд була названа саме ця причина – створення альтернативної зали для проведення засідань ВРУ задля зміни державного устрою і знищення парламентаризму - але голові ВРУ відомі імена людей, які фінансували цей заколот. В той же час, у мене немає сумнівів, що прикриваючись законом про персональні дані, В. Рибак не назве імена цих депутатів», - впевнений О.Бригинець.

Тому нардеп звернувся до СБУ з проханням розслідувати описану ситуацію і не допустити спроби зміни державного устрою, які протягом останніх трьох років відбувалися неодноразово.

Нагадаємо, Бригинець вже звертався до Служби безпеки України з вимогою з’ясувати, хто з народних депутатів України дійсно був присутній на альтернативному антиконституційному засіданні нардепів на вул. Банковій 04.04.2013 року, а хто перебував за межами країни, але чий голос був врахований під час голосування.


Читайте також


Останні новини

Україна
30-11-2021
Україна
30-11-2021
Україна
30-11-2021
Україна
30-11-2021
Україна
30-11-2021
Україна
30-11-2021
Україна
30-11-2021
Україна
30-11-2021
Україна
30-11-2021
Україна
30-11-2021

Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости