Депутатські звернення:

Голові Донецької обласної державної адміністрації Таруті С.О.

Номер: 814-5/110414-5-С
Дата: 11-04-2014

 

Голові

Донецької обласної

державної адміністрації

Таруті С.О.


б-р.Пушкіна, 34, м. Донецьк, 83105

 

                                                                              

                                                    ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Щодо відновлення

автобусної зупинки у м.Маріуполь

по проспекту Леніна поруч з ТРЦ «Україна»Шановний Сергію Олексійовичу!

 

          До мене як до народного депутата України звернулися мешканці міста Маріуполь щодо питання відновлення автобусної зупинки по проспекту Леніна у м. Маріуполь поруч з  ТРЦ «Україна» (колишній ЦУМ).

Слід зазначити, що це не перше звернення мешканців до влади міста Маріуполь та до народних депутатів України з цього питання. Але до цього часу відповідальні службі міста займалися тільки «відписками», а не вирішенням питання. Хоча насправді вирішити прохання мешканців дуже просто. Для цього не потрібно великих коштів, це не заперечує ніякому нормативному акту України і міста Маріуполь, аби тільки було бажання і воля керівництва міста.

Вже багато років керівництво міста Маріуполь всю енергію та владу направляє на те, щоб чинити перепони комфортному проживанню у місті в багатьох сферах, в тому числі і в цьому питаннію. Тому можу припустити, що в бездіяльності влади міста щодо відновлення зупинки громадського транспорту біля універмагу «Україна» задіяна особиста зацікавленість керівників Маріуполя.

Як зазначають мешканці міста, зупинка існувала там багато десятків років, однак у 2011 році вона була ліквідована, що спричинило певні труднощі для мешканців міста. В першу чергу, це стосується того, що дана зупинка була обладнана у самому центрі міста, де знаходяться офіси, магазини та житлові будинки і тисячам маріупольчан було дуже зручно добиратися до своїх пунктів призначення.

Зараз комфортне пересування жителів та гостей міста Маріуполь ускладнено тим, що дану зупинку громадського транспорту не просто перенесли на інше місце по проспекту Леніна, а зовсім ліквідували, що спричинило велику відстань між іншими зупинками за маршрутами автобусів.

Крім того, на той частині пр.Леніна, що спрямована вздовж ТРЦ «Україна» і де була раніше зупинка громадського транспорту, встановлена огорожа.  Дана огорожа унеможливлює навіть зупинки таксі для висадки та посадки пасажирів у самому центрі міста Маріуполя. Проте, вздовж всього проспекту Леніна, крім вказаної частини, ніякої огорожі не існує та знайдена можливість облаштування зупинок громадського транспорту, зупинок таксі, розрахованих на посадку-висадку пасажирів, та навіть створені місця для паркування за рахунок використання частини тротуару уздовж  проспекту.

Враховуючи вищевикладене, звертаюсь до Вас, шановний Сергію Олексійовичу, сприяти у позитивному вирішенні зазначеного питання, а саме відновлення зупинки громадського транспорту по проспекту Леніна біля ТРЦ «Україна».

Керуючись ст.16 Закону України «Про статус народного депутата України», про результати розгляду звернення прошу повідомити мене у письмовій формі у встановлений законодавством термін. Прошу у Вашій відповіді вказати номер даного звернення.

 

         

З повагою

 

     Народний депутат України                                                  О. Бригинець Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости