Депутатські звернення:

Прокуророві міста Києва Бескишкому М. Г.

Номер: 57-11/101013-13-З
Дата: 10-10-2013

 

 

Прокуророві міста Києва

Бескишкому М. Г.

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Миколо Григоровичу!

 

До мене як до народного депутата України звернулися учасники громадських слухань та мешканці вул. Юності та Космічної в м. Києві в особі члена ініціативної групи Валкіної О.М. з проханням в сприянні у реалізації рішення зазначених громадських слухань та припинення незаконного будівництва ТОВ «ФСВ», яке триває на перетині вулиць Юності та Космічній в м. Києві.

На перетині вулиць Юності та Космічної в Дніпровському районі міста Києва (юридична адреса: вул. Юності, 8-А), встановлено огороджувальний паркан та проводяться будівельні роботи по будівництву капітальної 9-ти поверхової будівлі. Виконавцем робіт є ТОВ «ФСВ». Дані дії вчиняються без наявності правовстановлюючих та належних для цього документів, без проведення громадських слухань в супереч п.2 ст. 21 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», термін дії договору оренди земельної ділянки укладеного на підставі рішення Київської міської ради від 29.03.2007 № 411/1072 сплинув 15 травня 2013 року. Крім того, під зазначеною земельною ділянкою проходять тепломережі і технічні комунікації, таким чином існує реальна загроза нормальному функціонуванню прилеглих будинків. Під час проведення будівельних робіт котлован вийшов за межі будівельного паркану до пішохідного тротуару, що становить загрозу життю та здоров’ю громадян в тому числі і дітей які ходять до школи №183, №204, №258 та НВК "Домінанта".

02.10.2013 року відбулись громадські слухання щодо відновлення та впорядкування порушеного благоустрою на перетині вулиць Юності та Космічної в Дніпровському районні міста Києва.

За результатами громадських слухань, одноголосним рішенням учасників було затверджено план відновлення та впорядкування порушеного благоустрою на перетині вулиць Юності та Космічної в Дніпровському районні міста Києва включає:

1.  Усунення перешкод у доступі та  користуванні земельної ділянки територіальної громади.

2.  Усунення загроз належному функціонуванню теплотрас та інших технічних комунікацій на перетині вулиць Юності та Космічної в Дніпровському районні міста Києва.

3.  Демонтаж незаконно встановлених паркану, малих архітектурних форм та інших самочинно встановлених споруд на території земельної ділянки територіальної громади на перетині вулиць Юності та Космічної в Дніпровському районні міста Києва.

4. На місці звільненому після демонтажу зазначених незаконно встановлених об’єктів провести відновлення благоустрою та комплексне облаштування пішохідних доріжок, газонів, клумб та місць для відпочинку громадян.

5. Звернутись із зазначеним планом до відповідних органів державної влади та місцевого самоврядування стосовно сприяння та вжиття заходів (в тому числі у відмові у продовженні договору (додаткової угоди) оренди на дану ділянку) до реалізації даного плану.

       Керуючись статтями ЗУ «Про статус народного депутата України», ст.ст. 5, 140 Конституції України, ст.ст. 2,3,13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , звертаюсь до Вас з проханням вжити передбачених законом заходів щодо усунення порушень законів, прав та інтересів громадян, перевірити чи укладений і триває на даний час договір оренди земельної ділянки та чи здійснюється оплата оренди, чи розглядалась та погоджувалась проектна документація, чи проводились громадські слухання та чи був складений протокол громадських слухань, чи надавалось  Головним управлінням містобудування та архітектури в місті Києві Київської міської державної адміністрації архітектурно-планувальне завдання на проектування будівництва об’єкту та чи надавались Головним управлінням містобудування та архітектури в місті Києві Київської міської державної адміністрації містобудівні умови та обмеження забудови даної земельної ділянки.

Про результати розгляду звернення та вжиті заходи повідомити мене в  установлений законом строк та Валкіну О.М. за адресою: 02192, м. Київ, вул. Космічна, буд. 6, кв. 38.

 

Додатки:

1.          Копія протоколу №1 Громадських слухань щодо відновлення та впорядкування порушеного благоустрою на перетині вулиць Юності та Космічної в Дніпровському районні міста Києва від 02 жовтня 2013 р.

2.          Рішення учасників громадських слухань від 02.10.2013 року щодо відновлення та впорядкування порушеного благоустрою на перетині вулиць Юності та Космічної в Дніпровському районні міста Києва.

3.          Копія реєстраційних листів учасників громадських слухань щодо відновлення та впорядкування порушеного благоустрою на перетині вулиць Юності та Космічної в Дніпровському районні міста Києва.

 

З повагою,

      Народний депутат України                                                       О. Бригинець

 

                                                                                                          (посв. № 438)Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости