Депутатські звернення:

В.о. Генерального прокурора України Махніцькому О. І.

Номер: 698-8/250314-0-С
Дата: 25-03-2014

відповідь щодо розслідування ситуації стосовно призначення головою районної державної адміністрації голову районного осередку Партії регіонів України у Кам’янсько-Дніпровському районі

 

 

Текс звернення:

 

 

 

В.о. Генерального прокурора України

Махніцькому О. І.

 

 

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Олеже Ігоровичу!

 

За моєю інформацією, у Кам’янсько-Дніпровському районі Запорізької області відбуваються спроби знову призначити головою районної державної адміністрації голову районного осередку Партії регіонів України Панкєєва Сергія Володимировича. Слід зазначити, що надана особа, використовуючи службове становище, формувала колони учасників анти майдану, які направлялися як у місто Запоріжжя, так і у місто Київ. А на початку березня 2014 року під керівництвом Панкєєва С. В. у місті Кам’янка-Дніпровська був проведений мітинг на підтримку приєднання Запорізької області до Російської Федерації. Підписи, які були зібрані під час мітингу на підтримку сепаратизму були прикладені до фіктивного звернення від жителів району до вищого керівництва нашої країни про нове призначення Панкєєва С.В. на посаду голови Кам’янсько-Дніпровської районної адміністрації. Збори, організовані під адміністративним тиском, на підтримку кандидатури Панкєєва С.В. знову відбулися на при кінці березня 2014 року.

      Діяльність Панкєєва С.В. на посаді керівника районної адміністрації знаходила відображення у розвитку корупції з використанням родинних зв’язків. Так, наприклад, ремонтами автомобільних доріг, які відзначалися низькою якістю і високим витрачанням бюджетних коштів, у районі займалося Комунальне підприємство «Агросервіс «Кам’янка», яке очолює батько вищеназваної особи Панкєєв Володимир Вікторович. Також мали місце порушення чинного законодавства при привласненні родиною Панкєєвих ділянок землі у селі Знам’янка Кам’янсько-Дніпрвського району і ухилення від сплати податків Комунальним підприємством «Агросервіс «Кам’янка», про що свідчать порушені слідчим відділенням Кам’янсько – Дніпровського РВ ГУМВС України в Запорізькій області кримінальні провадження №12013080260000500, котре внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань 01.03.2013 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 366 КК України та №12013080260000537, котре внесено  до Єдиного реєстру досудових розслідувань 05.03.2013 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 364 КК України. Вказані кримінальні провадження були передані за вказівкою Запорізької обласної прокуратури в прокуратуру міста Енергодар Запорізької області де подальше розслідування було припинено.

      З метою недопущення до керівництва Кам’янсько-Дніпровською районною державною адміністрацією особи, яка підтримувала режим колишнього Президента Януковича В.Ф., звертаюсь до Вас з проханням невідкладно провести об’єктивне розслідування вказаних у зверненні фактів та сповістити про результати мене особисто.

 

Додаток:  6 арк.

 

 

 

      З повагою

                                                                                                                                  

 

      Народний депутат України                                                 О. Бригинець

 

Відповідь:

 



Підписатися на новини Бригинця






Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021




Полезные новости