Депутатські звернення:

Генеральному прокуророві України Пшонці В.П.

Номер: 48-217/101013-0-О
Дата: 10-10-2013

 

 

 

Генеральному прокуророві України

Пшонці В.П.

 

 

 

 

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

 

Щодо необхідності проведення

комплексної перевірки діяльності

працівників Оболонського районного

управління ГУ МВС України в м. Києві

 

Шановний Вікторе Павловичу!

 

Звернутись до Вас мене змусили відомості від 30 вересня 2013  щодо чергового цинічного  злочину працівників міліції  Оболонського районного у місті Києві відділку Міністерства внутрішніх справ, а саме: троє  міліціонерів катували 59 річну громадянку України.

Я як народний депутат України, обраний в Оболонському районі міста Києва, систематично отримую скарги мешканців Оболонського району щодо протиправних дій та бездіяльності міліціонерів Оболонського районного управління. Наведу деякі останні приклади: 28 квітня 2013  працівники Державної автоінспекції здійснили наїзд на людину на пішохідному переході в Оболонському районі Києва; 25 квітня 2013 року Службою безпеки України були затримано злочинне міліцейське угруповання в складі начальника та трьох співробітників відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Оболонського районного управління ГУ МВС Українив в місті Києві, які збували конфісковані наркотичні засоби; а в лютому 2013 року були затримані два співробітника міліції за аналогічний злочин, але вже іншого відділу Оболонського районного управління.  

Вважаю, що робота районної міліції в Оболонському районі м. Києва є систематично злочинною, що не може лишатись без відповідного реагування, тим паче, коли злочини  здійснюють правоохоронні органи, які покликані з ними боротися, руйнуючи таким чином самі засади національної безпеки та громадянського миру в державі.

    Враховуючи викладене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням провести комплексну перевірку щодо діяльності Оболонського районного управління ГУ МВС України в місті Києві та ініціювати переатестацію його працівників в повному складі.

                                                                                                               

 

 

З повагою,

 

Народний депутат України

 

 

 

О. Бригинець

                                                                                                                                                                                                            

 

Відповідь

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости