Депутатські звернення:

Кабінет Міністрів України

Номер: 631/030314-0-М
Дата: 11-03-2014

 

Кабінет Міністрів України

                     

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

         

          До мене як до народного депутата України надійшло звернення Вільної профспілки медичних працівників України, які стурбовані тим, що за програмою «Сільська медицина» Кабінету Міністрів України, який очолювала Ю.В. Тимошенко, сільським радам були надані медичні автомобілі марки «Опель-комбі» у не розмитненому стані, власником яких стали сільські ради.

          Урядом, за керівництва М.Я. Азарова була порушена кримінальна справа щодо законності придбання зазначених автомобілів. Тоді всі сільські голови, головні лікарі амбулаторій загальної практики і сімейної медицини розписувалися за збереження автомобілів, як речових доказів по даній справі.

          З 01 січня 2014 року всі лікувально-профілактичні заклади у зв’язку зі створенням центрів первинної медико-санітарної допомоги не підпорядковуються сільським радам. Сільські ради передали рухоме і нерухоме майно до наданих центрів, крім медичних автомобілів марки «Опель-комбі», які знаходяться на території сільських рад у нерухомому стані, вони є речовими доказами.

          Враховуючи зазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням вжити відповідних заходів реагування направлених на розмитнення і передачу згаданих медичних автомобілів на в використання медикам сіл.

          Копія звернення додається.

       З повагою,

      Народний депутат України                                           О. Бригинець

 

Відповідь

 

 

 

 

 Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости