Депутатські звернення:

В.о. Президента України Турчинову О.В.

Номер: 615/260214-0-Е
Дата: 27-02-2014

 

 

В.о. Президента України

Турчинову О.В.

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Про розвиток заповідної справи

 

Шановний Олександре Валентиновичу!

 

В доповнення до листа №600/240214-0-Е від 24.02.2014 року, надаю Вам повний перелік проектів Указів Президента України, якими мали бути створені нові заповідні території, та які були не підписані В.Януковичем (додаток).

Створення природоохоронних територій є основним інструментом комплексного збереження біологічного та ландшафтного різноманіття. Їх роль у збереженні та підтримці природної рівноваги, екологічної стійкості планети, у збереженні біосфери в цілому величезна і принципово незамінна. Проте принципова антиекологічна позиція В.Януковича на посаді Президента України призвела до того, що кілька років, попри вимоги законодавства та міжнародні зобов’язання України, жоден з підготовлених у Мінприроди України проектів Указів щодо створення заказників і національних парків так і не був створений.

Провівши консультації в Департаменті заповідної справи Міністерства екології та природних ресурсів України, я з’ясував, що  всі ці проекти Указів досі  чинні і готові до підписання. Всі вони знаходяться у адміністрації Президента України.

Враховуючи зазначене, звертаюсь до Вас з проханням у найкоротший термін підписати проекти Указів Президента щодо створення національних природних парків та інших об’єктів природно-заповідного фонду, що очікують на підпис.

З повагою

                                                                                  

      Народний депутат України                                О. БригинецьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости