Депутатські звернення:

Генеральна прокуратура України

Номер: 496/150114-0-Е
Дата: 15-01-2014

 

Генеральна прокуратура України

 

                                                      

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

 

Листом №07-11/1356 від 20.12.2013, Державна фінансова інспекція України повідомила мене, що в реакцію на наше звернення а також відповідно до Основних напрямів контрольно-ревізійної роботи Державної фінансової інспекції та її територіальних органів на 2013 рік, затверджених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20.02.2013 № 101 -р, Державною фінансовою інспекцією України проведено планові ревізії фінансово-господарської діяльності Державного агентства лісових ресурсів України (далі - Держлісагентство), підприємств, установ та організацій, що належать до сфери його управління, за 2011-2012 та завершений звітний період 2013 року, під час яких в межах компетенції перевірено питання, порушенні у зверненні ВГО «Національний екологічний центр України».

Так, підприємства Держлісагентства використовують бюджетні та власні кошти з порушенням ст. 125 Земельного кодексу України, ст. 35 Лісового кодексу України, Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», п. 21 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 № 228, Порядку використання коштів державного бюджету, які виділяються на створення захисних лісових насаджень та полезахисних смуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2007 № 253, на заліснення земельних ділянок, які не включені до матеріалів лісовпорядкування та на які у держлісгоспів немає право встановлюючих документів.         

Загальна сума зазначених порушень становить понад 6,5 млн. грн., у тому числі виявлено: у шести лісогосподарських підприємств Вінницької області таких порушень на суму 0,7 млн. грн., у п'яти підприємств Волинської області - на суму 0,6 млн. грн.., одного підприємства Донецької області - на 15,4 тис. грн.., у двох підприємств Миколаївської області - 0,5 млн. грн., у двох підприємств Одеської області - 0,7 млн. грн., у чотирьох підприємств Полтавської області -3,8 млн. грн., у двох підприємств Сумської області — 0,1 млн. грн., п'яти підприємств Тернопільській області - 0,2 млн. грн. та в одного Хмельницької області - 0,1 млн. грн.

Враховуючи зазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням порушити кримінальну справу за фактом нецільового використання бюджетних коштів на протиправну діяльність, яку виявила перевірка Державної фінансової інспекції та притягнути винних у такій діяльності до відповідальності.

Додаток: 2 арк.

 

 

       З повагою,

                                                                                                                                  

      Народний депутат України                                       О. Бригинець

 

Відповідь

 

 Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости