Депутатські звернення:

Генеральному прокурору України Пшонці В.П.

Номер: 495/150114-13-ПП
Дата: 15-01-2014

 

 

 

 

Генеральному прокурору України

Пшонці В.П.

01011, м. Київ, вул. Різницька, 13/15

 ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Вікторе Павловичу!

          До мене як до народного депутата України постійно звертаються громадяни, які стали жертвами внаслідок безпідставного побиття спецпідрозділом міліції особливого призначення «Беркут», спеціальними засобами гумовими кийками  із застосуванням насильства 30 листопада 2013р., 01 грудня 2013р., 11 грудня 2013р. та 10 січня 2014р. 

Прості, ні в чому не винні громадяни, які збираються на мирні зібрання відповідно до ст. 5, 39 Конституції України та інші громадяни, які просто випадково були поруч, журналісти, зазнали істотної шкоди охоронюваних законом їх прав та інтересів, що ображають їх особисту гідність, їх ганебним чином побито, завдано ушкодження здоров’я середньої тяжкості та тяжкі тілесні ушкодження, і за це ніхто не поніс відповідальності.

При розгляді вищезазначених обставин беззаперечно має місце перевищення влади з боку службової особи Міністра внутрішніх справ України Захарченка Віталія Юрієвича, який згідно ч. 7 ст. 7 ЗУ «Про міліцію» здійснює керівництво всієї міліції України, має відповідні владні повноваження та організаційно-розпорядчі функції, перевищення влади інших службових осіб, та перевищення службових повноважень працівниками спецпідрозділу міліції «Беркут».

Вищезазначені обставини  кваліфікується за ознаками ч. 2 та ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України, винні особи, починаючи із службових осіб за перевищення влади, закінчуючи всіма працівниками спецпідрозділу міліції «Беркут», які виконували злочинні накази,  за перевищення службових повноважень, повинні понести кримінальну відповідальність.

Відповідно до Конвенції проти катувань та інших жорстоких, нелюдських

або таких, що принижують гідність, видів поводження і покарання від 10.12.1984р., враховуючи   статтю  5   Загальної   декларації  прав  людини та  статтю 7 Міжнародного пакту про громадянські й політичні права, передбачено,  що нікого не може бути піддано катуванню та жорстокому,  нелюдському або такому,  що принижує гідність, поводженню чи покаранню.

Міліція відкрито б’є людей і за це не несе ніякої відповідальності.

З цього приводу в повній мірі ігнорується та не виконується Конституція України, ЗУ «Про міліцію» та Правила застосування спеціальних засобів при охороні громадського порядку.

Вражає пасивність та бездіяльність Президента України Януковича Віктора Федоровича, який згідно ст. 102 Конституції України є гарантом прав і свобод людини і громадянина, та який згідно ч. 3 ст. 114 Конституції України за поданням Прем’єр-міністра України призначає персональний склад Кабінету міністрів України, в тому числі ним було призначено Міністра внутрішніх справ України Захарченка В.Ю.

Досудове розслідування з приводу розкриття злочинів ведеться упереджено, не законно, всі злочинці прикриваються та не притягуються до кримінальної відповідальності.

Суди діють не об’єктивно, упереджено, не законно, виключно в інтересах влади, на об’єктивність та незалежність розгляду справ судами, нажаль, сподіватись не можливо.

Враховуючи викладене, керуючись ЗУ «Про статус народного депутата України», звертаюся до Вас з проханням посприяти належному, законному, повному, об’єктивному та неупередженому  проведенню досудового розслідування щодо притягнення службових осіб, починаючи із Міністра внутрішніх справ України Захарченка В.Ю., закінчуючи працівниками спецпідрозділу міліції «Беркут» та іншими спецпідрозділами міліції, які діяли протизаконно, до кримінальної відповідальності.

 

З повагою,

Народний депутат України                                                 О. БригинецьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости