Депутатські звернення:

Генеральна прокуратура України, Державна архітектурно-будівельна інспекція України, Державна екологічна інспекція України,

Номер: 493-16/150114-0-З
Дата: 15-01-2014

 

Генеральна прокуратура України

 

 

 

Державна архітектурно-будівельна інспекція України

 

 

 

Державна екологічна інспекція України

 

 

 

Державне агентство земельних ресурсів України

 

 

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

 

Стосовно вжиття в межах повноважень

заходів направлених на вирішення питання

щодо припинення будівельних робіт

на земельній ділянці території

зелених насаджень загального користування

в межах комплексу охоронної зони «Аркадія»

на  вул. Генуезька в м. Одеса

 

 

До мене як до народного депутата України надійшло звернення ГО «Громадська ініціатива південного регіону», які повідомили мене про початок несанкціонованих будівельних робіт для будівництва торгово-розважального комплексу на території зелених насаджень загального користування в межах комплексу охоронної зони «Аркадія» за адресою: вул. Генуезька – пляж «Аркадія» м. Одеса (територія Аркадійської балки).

Наразі на згаданій території вже встигли встановити будівельний паркан, знищити декілька сотень багаторічних зелених насаджень (деякі дерева віком від 50 до 100 років), пошкодити Аркадійський фонтан та центральну алею.

За словами членів громадської ініціативи, забудовники використовують територію площею 2 га без дозвільних документів.

Як відомо, Аркадія – це територія санаторно-курортної забудови з певною кількістю пам’яток архітектури, яка входить до зони охорони пам’яток і історичних ареалів міста Одеси. Відповідно, на цій території заборонене будівництво без погодження відповідних робіт з пам’яткоохоронними органами.

Враховуючи зазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України» звертаюсь з проханням в межах повноважень терміново вирішити питання, на підставі зазначеної заяви про злочин і відповідно до ст. 60, ст. 214 КПК України, ч. 1 ст. 2 КК України, про притягнення винних до кримінальної відповідальності, внести відомості про вчинення злочину передбаченого ч. 4 ст. 197-1, ч. 3 ст. 270-1, ч. 2 ст. 298 до ЄРДР та розпочати досудове слідство і в межах повноважень вжити заходів щодо припинення усіх порушень земельного, архітектурно-будівельного, природоохоронного законодавства та з питань охорони культурної спадщини, поновлення усіх зруйнованих об’єктів благоустрою, відновлення зелених насаджень, зазначеної земельної ділянки загального користування до первісного стану та стягнення компенсації за збитки в особливо великих розмірах, що були завдані державі та територіальній громаді м. Одеса. 

Про результати розгляду депутатського запиту прошу повідомити, мене особисто, копію – надати заявнику.

Додатки: копія звернення на 2 арк.

 

З повагою,

 

Народний депутат України                                                                    О. БригинецьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости