Депутатські звернення:

Генеральна прокуратура України

Номер: 469-11/100114-0-К
Дата: 10-01-2014

 

Генеральна прокуратура України

 

 

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

               Як відомо, 8 січня 2014 року остаточно знищили історичний будинок за адресою: вул. Саксаганського, 111, в якому мешкав відомий український діяч М. Грушевський.

               Довожу до Вашого відома, що я звернувся до прокуратури м. Києва ще наприкінці жовтня (коли вказаний будинок лише почали руйнувати) щодо порушень, які призвели до руйнування Садиби Грушевського, проте моє звернення було переадресоване до Інспекції держархбудконтролю у м. Києві, адже нібито це питання лежить в компетенції Інспекції. І лише після того, як Інспекція мала надати свою кваліфікаційні висновки, прокуратура мала почати розслідування. Висновки Інспекції мною були отримані 04.12.2013, але жодної відповіді прокуратури я так і не отримав.

               Крім того у відповідь на моє звернення до КМДА адміністрація констатувала той факт, що знесення будинку на вул. Саксаганського, 111 суперечить вихідним даним на проектування та проектній документації, зареєстрованій у містобудівному кадастрі Департаменту містобудування та архітектури. 

               Дивним для мене виявилося те, що київська влада лише констатувала факт злочину і не подбала про те, щоб злочинці були покарані. Не змусила забудовників припинити роботи, не оштрафувала їх тощо. Тому замість КМДА, у прокуратуру звернувся я. Але поки прокуратура розбиралася, будівлю зрівняли із землею.

               Довідково: Рішенням Київради від 27.12.2007 №1579/4412 «Про продаж земельної ділянки міжгосподарській асоціації «Аркор» для будівництва офісно-житлового будинку на вул. Саксаганського, 111 у Шевченківському районі м. Києва» було продано зазначену земельну ділянку. Але на підставі держакту на право власності на земділянку КВ №137596, договору оренди земельної ділянки від 15.01.2010 та містобудівного розрахунку, Департамент містобудування надав містобудівні умови і обмеження від 24.04.2012 для реконструкції нежитлового будинку під торгово-офісний комплекс.

               Згідно ДБН реконструкція є перебудовою введених в експлуатацію об’єктів будівництва, яка передбачає зміну основних техніко-економічних показників та збереження елементів несучих і огороджувальних конструкцій. Таким чином, повне знесення будівлі суперечить вихідним даним на проектування та проектній документації, зареєстрованій у містобудівному кадастрі Департаменту містобудування та архітектури. 

               Враховуючи зазначене, звертаємось з проханням розслідувати вказані факти та вжити відповідних заходів прокурорського реагування щодо бездіяльності представників Київської міської державної адміністрації та прокуратури м. Києва стосовно руйнування історичного будинку за адресою: вул. Саксаганського, 111.

 

               З повагою,

 

Народний депутат України,

                                     

Члени Комітету самоврядування Києва                                      О. Бригинець

                                                                                                      

 

Координатор Громадського руху

 «Українська справа»                                                                    М.Тихонов

 

 

Голова ФМР «Магдебурзьке право»                                           О. Поживанов 

 

Відповідь

 

 


Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости