Депутатські звернення:

Прокуророві м. Києва Безкишкому М.Г.

Номер: 452-217/080114-13-З
Дата: 08-01-2014

 

 

Прокуророві м. Києва

Безкишкому М.Г.

03150, м. Київ,

вул. Предславинська, 45/9

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Миколо Григоровичу!

До мене як до депутата народного депутата України звернулись громадські активісти, мешканці будинку №14-Б на пр. Героїв Сталінграда в м. Києві, з приводу незаконного будівництва вбудованого нежитлового приміщення за адресою: м. Київ пр.  Героїв Сталінграда, №14-Б, закладу громадського харчування «Акація», що є у власності МЖК «Оболонь».

Відповідно до листа Інспекції держаного архітектурно-будівельного контролю в м. Києві від 21.11.2013р. №7/26-38/2111/10 по даному будівництву станом на 21.11.2013р. вона не видавала дозволу та не реєструвала інших документів дозвільного характеру, які б надавали право на виконання будівельних і підготовчих робіт та не приймала об’єкт в експлуатацію.

Керуючись ЗУ «Про статус народного депутата України», звертаюся до Вас з проханням здійснити заходи прокурорського реагування по закриттю даного закладу, перевірити чинність договору оренди земельної ділянки, чи здійснюється оплата оренди земельної ділянки та хто є її власником, перевірити чи надавалось  Головним управлінням містобудування та архітектури в місті Києві Київської міської державної адміністрації архітектурно-планувальне завдання на проектування будівництва об’єкту, який термін дії архітектурно-планувальних завдань, чи розглядалась та погоджувалась проектна документація, чи проводились громадські слухання, чи надавались Головним управлінням містобудування та архітектури в місті Києві Київської міської державної адміністрації містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки, та сприяти позитивному вирішенню даного питання.

Відповідь на депутатське звернення прошу надати мені особисто, копію відповіді - Синельник Антоніні Петрівні, адреса: м. Київ, проспект Г.Сталінграду, 14-Б, кв. 123.

 Додаток: копія листа від 21.11.2013р. №7/26-38/2111/10.

 

З повагою,

    Народний депутат України                                                   О. БригинецьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости