Депутатські звернення:

Голові комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної ради України Мартине

Номер: 439/261213-13-Ф
Дата: 26-12-2013

 

 

 

Голові комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Верховної ради України

Мартиненку М.В.

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 Шановний Миколо Володимировичу!

 До мене як до народного депутата України звертаються громадяни з приводу не виконання садівницькими товариствами п. 6.32. Постанови національної комісії з питань регулювання електроенергетики України від 31.07.1996р. №28 «Про затвердження Правил користування електричною енергією» та Постанови національної комісії регулювання електроенергетики України від 12.06.2008р. №691 «Про затвердження Методики обрахування плати за спільне використання технологічних електричних мереж».

Відповідно до п. 6.32. зазначеної постанови, кошторис витрат на утримання технологічних електричних  мереж складається  на  підставі  бухгалтерських  документів про фактичні витрати  на  здійснення цієї діяльності впродовж базового періоду. До витрат  на  утримання  технологічних   електричних   мереж належать  лише ті витрати,  які безпосередньо стосуються вказаного  виду діяльності.

Керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюся до Вас з проханням надати інформацію з приводу того, чи можливо садівницьким товариствам виходити за рамки та не виконувати п. 6.32. Постанови національної комісії з питань регулювання електроенергетики України від 31.07.1996р. №28 «Про затвердження Правил користування електричною енергією», виставляючи на діяльність утримання технологічних   електричних мереж значно більші рахунки, ніж фактичні витрати, які безпосередньо стосуються вказаного  виду діяльності.

Відповідь прошу надати мені особисто.

 

     З повагою,

 

             Народний депутат України                                             О. Бригинець

 

Відповідь

 


Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости