Депутатські звернення:

Головам фракцій Івано-Франківської обласної ради

Номер: 438-9/261213-0-К
Дата: 26-12-2013

 

Головам фракцій

Івано-Франківської обласної ради

 

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

До мене як до народного депутата України звернувся колектив симфонічного оркестру Івано-Франківської обласної філармонії зі скаргою щодо репресій та фактичного знищення оркестру чинним директором філармонії.

З метою збереження  оркестру, колектив просить сприяти підтримці питання щодо створення окремої юридичної одиниці - симфонічний оркестр Івано-Франківської обласної ради.

Як зазначає колектив, проблеми в існуванні оркестру загострилися із призначенням нового директора філармонії, який свого часу працював в оркестрі на посаді директора-розпорядника і був звільнений оркестром із займаної посади. Новопризначений директор, використовуючи свою посаду, почав шантажувати членів оркестру звільненнями та маніпулювати положенням про контрактну основу, призначив юридично невиправдану, на думку колективу, атестацію членів оркестру, яку проводили некваліфіковані диригенти-асистенти та диригенти-практиканти, оголосив конкурс на заміщення посад артистів оркестру тощо. Колектив переконаний, що такі репресії з боку нового керівника філармонії є банальною помстою оркестру за його звільнення. 

За час виконання службових обов’язків на посаді керівника філармонії з оркестру були звільнені близько 20 музикантів (було 65, стало 42), колектив покинув головний диригент, оркестрантам виписано 90 доган (по дві на кожного члена оркестру), відсутній постійний головний диригент оркестру. І це в той час, як мінімальний склад для симфонічного оркестру сягає 65 творчих одиниць (як було при створенні симфонічного оркестру Івано-Франківської обласної філармонії).

Оскільки Івано-Франківська обласна філармонія належить до комунальної власності міста, то для порятунку оркестру можна використати механізм створення окремої юридичної одиниці - симфонічний оркестр Івано-Франківської обласної ради.

Наскільки мені відомо, відповідний проект рішення розглядатиметься завтра, 27 грудня 2013 року, на сесії Івано-Франківської обласної ради. І тепер від депутатів облради та їх підтримки залежить доля колективу.

Враховуючи зазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням підтримати питання щодо створення окремої юридичної одиниці -  симфонічний оркестр Івано-Франківської обласної ради.

 

 

З повагою,

 

Народний депутат України

 

 

 

О. Бригинець

                                                                                                                                                                                                            

 

 Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости