Депутатські звернення:

Міністерство соціальної політики України

Номер: 390/281113-0-С
Дата: 28-11-2013

 

Міністерство соціальної політики України

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

        

До мене як до народного депутата України надійшло звернення Благодійного місіонерського товариства «Слово і життя» з проханням допомогти вирішити питання щодо визнання допомоги з Австрії гуманітарною.

  Благодійного місіонерського товариства «Слово і життя» з 1991 року здійснює благодійну діяльність – допомагає сиротам, багатодітним родинам, інвалідам, пенсіонерам. Особливу увагу Товариство приділяє роботі з бездомними дітьми.

З метою здійснення своєї діяльності вказане Товариство постійно отримує допомогу від різних благодійних організацій з-за кордону.

24 жовтня  2013 року на адресу Товариства «Слово і життя» надійшов гуманітарний вантаж з Австрії від благодійної організації «Transportorganisation osterreich russlandhilfe». 18 листопада 2013 року надійшов ще один транспорт з гуманітарним вантажем від зазначеної організації.

Гуманітарна допомога складається з пожертв австрійських приватних осіб. Це дитячий одяг, іграшки, шкільне приладдя, одяг для дорослих, постільна білизна. Вказані речі будуть роздані безкоштовно нужденним киянам.

          Враховуючи зазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням визнати вищезазначену благодійну допомогу з Австрії гуманітарною.

          Про розгляд депутатського звернення та вжиті заходи прошу повідомити мене особисто у встановлений законодавством термін, копію - надати заявнику.

          Копія звернення додається.

 

З повагою,

 

      Народний депутат України                                                       О. Бригинець

 

 Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости