Депутатські звернення:

Начальнику Головного управління Державної казначейної служби України у м. Києві Токару Д.К.

Номер: 374-11/261113-0-К
Дата: 26-11-2013

 

Начальнику

Головного управління

Державної казначейної служби України у м. Києві

Токару Д.К.

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

         Шановний Дмитре Кириловичу!

 

До мене як до народного депутата України, голови підкомітету з питань охорони та популяризації культурної спадщини надходять звернення представників територіальної громади міста Києва, які вкрай стурбовані тим, пам’ятки культурної спадщини - будинки за адресою: вул. Мала Житомирська 12-а,12-б та 14,14-а,14-б (Садиба Мурашка) знаходяться під загрозою знищення.

Як Вам відомо, 21.05.2012 р. за рішеннями судів зазначені будинки повернуто до комунальної власності територіальної громади міста Києва. І хоча будинки вже півтора року знаходяться у комунальній власності,  тільки 23.10.2013р. головою Київської міської державної адміністрації О.П. Поповим було підписано розпорядження №1910 щодо їх  закріплення  за Головним управлінням охорони культурної спадщини (КМДА).

Проте, незважаючи на те, що в плані Головного управління охорони культурної спадщини (КМДА) на 2013 р.  є заплановані кошти передбачені на ремонт будинків на вул. Малій Житомирській 12-а,12-б та 14,14-а,14-б (Садиба Мурашка), сьогодні через фактичне неотримання цих коштів від казначейства немає змоги розпочати навіть вкрай необхідні роботи з консервації вказаних будинків.

Таким чином, на разі складається ситуація, що до зими дані будинки не будуть законсервовані і ми можемо втратити ці визначні пам’ятки культурної спадщини.

Враховуючи зазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України» звертаюсь до Вас з проханням вжити відповідних заходів реагування щодо перерахунку Головному управлінню охорони культурної спадщини (КМДА) коштів необхідних для здійснення робіт з консервації пам’яток  культурної спадщини -  будинків за адресою: вул. Мала Житомирська 12-а,12-б та 14,14-а,14-б (Садиба Мурашка). Також прошу надати пояснення стосовно причин затягування невиплати відповідних коштів.

 

 

 

 

З повагою,

 

      Народний депутат України                                                       О. Бригинець

 

Відповдь

 Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости