Депутатські звернення:

Міністрові аграрної політики та продовольства України Присяжнюку М.В.

Номер: 373-4/251113-0-С
Дата: 25-11-2013

 

Міністрові аграрної політики та продовольства України

Присяжнюку М.В.

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Володимире Миколайовичу!

 

Як відомо, в рамках реалізації спільної сільськогосподарської програми Україна віддала Китаю в оренду 100 га землі на Дніпропетровщині. Загалом в рамках 50-літньої програми, передбачається передати близько 3 млн. га земель країни під користування «Синьцзянською виробничо-будівельною корпорацією».

У відповідь на моє звернення  щодо оприлюднення інформації стосовно реалізації програми співпраці Державної продовольчо-зернової корпорації Країни з Синьцзянською виробничо-будівельною корпорацією Дніпропетровська обладміністрація повідомила мені, що адміністрація не відає, які саме проекти реалізовуватиме «Синьцзянська виробничо-будівельна корпорація» (Китай) на Дніпропетровщині та не володіє інформацією про можливе поселення китайців в підпорядкованому йому регіоні України, адже вищезазначені питання не лежать в площині його компетенції.

Враховуючи зазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням надати на мою адресу інформацію щодо того чи передбачає угода, підписана між АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» та «Синьдзянською виробничо-будівельною корпорацією» поселення громадян Китаю в Дніпропетровській області. 

 

 

З повагою,

 

      Народний депутат України                                                       О. Бригинець

 

Відповідь

 Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости