Депутатські звернення:

Керівнику Апарату Верховної Ради України Зайчуку В.О.

Номер: 365/221113-0-П
Дата: 22-11-2013

 

Керівнику Апарату

Верховної Ради України

Зайчуку В.О.

 

 


         
Шановний Валентине Олександровичу!

 

          У відповідь на Ваш лист № 06/6-364 (288611) від 21.11.2013 року, повідомляємо наступне.

          Поданий мною проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про ратифікацію Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України» (щодо визнання угоди не ратифікованою) не суперечить та не є альтернативним проекту Закону № 0035 від 22.07.2013 року «Про денонсацію Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України».

          Законопроект № 0035 від 27.07.2013 року поданий повторно та пропонує денонсувати Угоду між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України. Висновком головного експертного управління зазначається, що в Угоді не визначено порядок її денонсації, через що законопроект пропонується відхилити.

 Враховуючи застереження головного науково-експертного управління, був поданий ініційований мною законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про ратифікацію Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України» (щодо визнання угоди не ратифікованою).

          Об’єктом змін у зазначеному проекті Закону є Закон «Про ратифікацію». В той час, коли законопроектом № 0035 від 27.07.2013 року об’єктом змін є Угода.

До того ж відмінними є юридичні наслідки денонсації Угоди та її не ратифікації. Оскільки при денонсації Угоди виникає ризик накладання штрафних санкцій на Україну.

Крім того, варто зазначити, що за техніко-юридичною структурою зареєстрований законопроект № 0035 від 27.07.2013 року є первинним, а ініційовані мною пропозиції є внесенням змін до існуючого Закону.

За критерієм юридичної сили проект Закону № 0035 від 27.07.2013 року є таким, що вносить зміни до міжнародного договору, які мають пріоритет над Законом України. А запропонований мною законопроект є внесенням змін до законодавства України.

Отже, поданий мною законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про ратифікацію Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України» (щодо визнання угоди не ратифікованою) не може вважатися альтернативним, оскільки за змістом і за формою не є аналогічним проекту Закону України № 0035 від 27.07.2013 року та має бути зареєстрований, згідно до Регламенту Верховної Ради України.

Враховуючи викладене, звертаюсь до Вас з проханням врахувати вказані пояснення та зауваження та надати доручення відповідним службам зареєструвати ініційований мною проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про ратифікацію Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України» (щодо визнання угоди не ратифікованою).

 

Додаток: законопроект та супроводжуючі матеріали – на 7 арк.   

 

 

 

З повагою,

 

      Народний депутат України                                                       О. БригинецьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости