Депутатські звернення:

Міністрові внутрішніх справ України Захарченку В.Ю.

Номер: 361-14/221113-0-К
Дата: 22-11-2013

 

Міністрові внутрішніх справ України

Захарченку В.Ю.

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ


         
Шановний Віталію Юрійовичу!

 

Довожу до Вашого відома, що у відповідь на моє звернення  щодо можливого створення ресторану у спільному дворі будинків на площі Ринок, 15, 16, 17 у м. Львові, я отримав відповідь, в якій зазначено, що міліція Львівської області, не вбачаючи складу злочину у тому, що забудовники переобладнують підвальне приміщення, яке руйнує пам’ятку на площі Ринок, 16 у м. Львові, закрила кримінальне провадження щодо будівництва, яке ведеться у підвалі будинку на вул. Староєврейська, 9, який має спільні з пам’яткою підвальні приміщення.

Як відомо, за результатами перевірок, роботи, які були проведені у будинку на вул. Староєврейській, 9 (заради можливого створення ресторану) носять ознаки руйнування будинку на площі Ринок,16, який є пам’яткою архітектури національного значення, (ох. №326/15). Як наслідок, Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області було складено акт №71-г та скеровано Галицькій РВ ГУ МВС України у Львівській області для встановлення осіб, причетних до проведення робіт та перевірки їх дій щодо наявності незаконного пошкодження об’єкту культурної спадщини.

На жаль, міліція погано знає пам’яткоохоронне законодавство, і дивиться на руйнування пам’яток з точку зору того, чи побили когось на будівництві, чи покалічили, а не з точки зору захисту пам’яток від нищення. В даному випадку, йдеться про навмисне руйнування пам’ятки, за що передбачене покарання.

Варто зазначити, що незаконність проведення вказаних робіт підтвердило також Міністерство культури України, яке, провівши перевірку, встановило, що будівництво ведеться без дозволу центрального органу виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини. У зв’язку із цим, Міністерством було видано припис про припинення самовільних робіт, який було вручено представнику замовника робіт – ОСББ «Староєврейська, 9.

Зважаючи на викладене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням провести семінар для співробітників міліції із залученням експертів пам’яткоохороної справи для роз’яснення їм застосування законодавчих норм та статей Кримінального кодексу України щодо порушення пам’яткоохоронного законодавства. Якщо необхідно, я особисто готовий допомогти у цьому питанні.

 

З повагою,

 

      Народний депутат України                                                       О. Бригинець

 

Проміжна відповідь

 

 

Відповідь

 

 

 Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости