Депутатські звернення:

Голові Київської міської державної адміністрації Попову О.П.

Номер: 347-11/201113-0-К
Дата: 20-11-2013

 

Голові

Київської міської

державної адміністрації

Попову О.П.

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Олександре Павловичу!

 

Як відомо, 20 вересня 2013 я звернувся до Вас з депутатським зверненням № НД/Б –839 щодо необхідності взяття під особистий контроль проект – транспортну розв’язку на «Більшовику» та надання доручення відповідним службам запобігти руйнуванню чергової історичної пам’ятки Києва (130-річної пам’ятки - ливарного цеху заводу Гретера и Криванека) і ретельніше підійти до розгляду запропонованих проектів з метою полегшення руху в районі станції метро «Шулявська».

У відповідь я отримав лист від КМДА з повідомленням про те, що київська влада не вважає 130-річну будівлю історичною.

На мою думку, в країні, понівеченій війнами та революціями, абсолютно недопустимо знищення історичних споруд, яким понад 100 років, тим паче тих, які збереглися в хорошому стані. Обов’язковому збереженню мають підлягати не тільки маєтки та церкви, але й знакові технічні та промислові будівлі, такі як водогони та промислові підприємства, що не використовуються за призначенням. 

Як відомо, у всьому світі історичні споруди переобладнуються для створення мистецьких центрів та творчих майстерень. Так, наприклад, в місті Тампере – побратимі Києва - завод відомого бренду Nokia, сьогодні працює як величезний культурологічний комбайн з мистецьким та творчими майстернями, сценічними просторами та офісними приміщеннями компаній, які мають відношення до творчого процесу. А в будівлі старої паперової фабрики відкрито музей міста.

На моє переконання, споруда Ливарного цеху може стати важливим культурологічним місцем для молоді, якого так не вистачає нашому місту, тим паче зважаючи на її розташування неподалік від метро Більшовик.

Враховуючи викладене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням надати доручення відповідним службам розробити варіант створення більш сучасної транспортної розв’язки в районі станції метро «Шулявська», яка б дала можливість зберегти унікальний об’єкт - будівлю Ливарного цеху, повернутися до вирішення долі історичної будівлі і розглянути можливість створення у ній культурного молодіжного соціального простору.

  

З повагою,

 

      Народний депутат України                                                       О. Бригинець

 

Відповідь

 


Теги: КМДА

Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости