Депутатські звернення:

Генеральна прокуратура України, Інспекція державного архітектурно-будівельного у м. Києві

Номер: 345-11/201113-0-З
Дата: 20-11-2013

 

 

Генеральна прокуратура України

м. Київ, вул. Різницька, 13/15

 

Інспекція державного архітектурно-будівельного у м. Києві

01133, м. Київ, бульв. Лесі

Українки, 26

 

 

 

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

 

 

Щодо невиконання ТОВ «ФСВ» припису Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Києві від 29.10.2013р.

 

 

 

На перетині вулиць Юності та Космічній у Дніпровському районі м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Юності, 8а, триває незаконне будівництво ТОВ «ФСВ» багатоповерхового житлового будинку.

Відповідно до припису Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у м. Києві від 29. 10.2013р. про зупинення підготовчих та будівельних робіт, які не відповідають законодавству, будівельним нормам, державним стандартам і правилам, архітектурним вимогам, затвердженим проектним рішенням, технічним умовам та іншим нормативно-правовим актам, виконуються без повідомлення, реєстрації декларації про початок їх виконання або без отримання дозволу на виконання будівельних робіт, встановлено:

- на будівельному майданчику виконуються будівельні роботи із влаштування фундаментів. Проектна документація розроблена з порушенням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил та затверджених проектних рішень під час нового будівництва, а саме: проектною організацією розроблено проектну документацію без вихідних даних для проектування об’єкта містобудування;

- замовником не подано повідомлення про зміну даних у зареєстрованій декларації про початок виконання будівельних робіт у зв’язку із зміною осіб відповідальних за проведення авторського нагляду та не надано інформацію про зміну виконавця робіт;

- авторський та технічний нагляд здійснюється з порушенням, а саме: не фіксуються результати авторського та технічного нагляду в журналах авторського нагляду на загальному журналі робіт;

- під час будівництва виявлено порушення: не встановлена схема руху автотранспорту біля в’їзду на будівельний майданчик, об’єкт будівництва не забезпечений первинними засобами пожежогасіння, інформаційний стенд не відповідає вимогам;

що є порушенням п. 4 та п. 7 ДБН А.2.2-3-2012 «Склад та зміст проектної документації на будівництво», ДБН А.2.2-4-2003 Положення про авторський нагляд за будівництвом будинків і споруд, п. 1.17 ДБН А.3.1-5-2009 «Управління, організація і технологія. Організація будівельного виробництва», п.6.2.6., п.6.5.14 ДБН А.3.2-2-2009 «Система стандартів безпеки праці. Охорона праці і промислова безпека у будівництві. Основні положення.», п. 14, п. 29 Порядку виконання будівельних робіт, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №466 від 13.04.2011р. та ч. 6 ст. 36,ч. 6 ст. 34 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Порядок здійснення авторського та технічного нагляду під час будівництва об’єктів архітектури, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2007р. №903.

З метою виявлення усунення даних порушень Інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю у м. Києві згідно зазначеного припису вимагала зупинити будівельні роботи з 30.10.2013р. на об’єкті із будівництва багатоповерхового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями на вул. Юності, 8-а в м. Києві у Дніпровському районі м. Києва.

Даний припис повністю ігнорується працівниками ТОВ «ФСВ», які не зважаючи на цілий ряд порушень законодавства не виконують припис та продовжують будівництво.

Згідно ч. 3 п. 11 Постанови КМУ від 23.05.2011р. №553 «Про затвердження Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного контролю» припис є обов’язковим до виконання.

Враховуючи викладене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України» звертаюсь з проханням:

1. Вжити відповідних заходів щодо невиконання ТОВ «ФСВ» припису Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у м. Києві від 29.10.2013р. та щодо припинення будівництва  за адресою: м. Київ, вул. Юності, 8а.

2. Притягнути до відповідальності суб’єкта  містобудування ТОВ «ФСВ», що передбачена ЗУ «Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності» та Кодексом України про адміністративні правопорушення.

 

Додатки: копія припису Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у м. Києві від 29. 10.2013р. на 3 арк.

 

 

 

 

 

З повагою,

 

      Народний депутат України                                                       О. Бригинець

 

 

 

 

 

 

Відповідь

 Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости