Депутатські звернення:

Секретарю Київської міської ради Герезі Г.Ф.

Номер: 21-11/031013-13-З
Дата: 03-10-2013

 

 

Заступнику Київського міського голови – секретарю Київської міської ради

Герезі Г.Ф.

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановна Галино Федорівно!

 

До мене як до народного депутата України звернулись мешканці вул. Юності та Космічної в м. Києві з приводу незаконного будівництва ТОВ «ФСВ», яке триває на перетині вулиць Юності та Космічній в м. Києві.

Будівництво здійснюється всупереч державних будівельних норм, проектна документація в Головному управлінні містобудування та архітектури не розглядалась та не погоджувалась, містобудівні умови та обмеження забудови зазначеної земельної ділянки не надавались, що підтверджується листом, що додаються.

Враховуючи вищевикладене, з метою недопущення обурення громадськості, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням уважно розглянути дане звернення, перевірити та надати інформацію, чи укладений і триває на даний час договір оренди земельної ділянки та чи здійснюється оплата оренди,  чи розглядалась та погоджувалась проектна документація, чи проводились громадські слухання та чи був складений протокол громадських слухань, чи надавалось  Головним управлінням містобудування та архітектури в місті Києві Київської міської державної адміністрації архітектурно-планувальне завдання на проектування будівництва об’єкту та чи надавались Головним управлінням містобудування та архітектури в місті Києві Київської міської державної адміністрації містобудівні умови та обмеження забудови даної земельної ділянки.

Відповідь на звернення прошу надати мені особисто.

Додаток: копія листа від 09.01.2013р.

 

З повагою,

      Народний депутат України                                                       О. Бригинець

                                                                                                         (посв. № 438)Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости