Депутатські звернення:

в.о. Голові Правління Банку «Русский стандарт» Кисельову А. В.

Номер: 342-217/191113-12-Ф
Дата: 19-11-2013

 

 

в.о. Голові ПравлінняБанку «Русский стандарт»

Кисельову А. В.

04107, м. Київ, вул. Половецька 3/42.

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Андрію Васильовичу!

 

До мене як до народного депутата України під час особистого прийому звернулася гр. Комаревич Світлана Василівна, яка проживає за адресою: 04212, м. Київ вул. Зої Гайдай, 2, кв.112, стосовно того, що фінансова установа Банк «Русский стандарт» вимагає виплатити борг якого громадянка не брала.

За словами Комаревич С. В. з лютого 2013 року на її адресу надходять листи від ПАТ Банк «Русский стандарт» на виплату кредиту на ім’я Тушканової Інни Анатоліївни, яка за інформацією банку прописана за адресою Комаревич С. В.. Все почалося з того, що в минулому році гр. Комаревич С.В. провела операцію з купівлі іноземної валюти в розмірі 100 доларів у відділенні банку «Русский стандарт банк», де пред’явила оригінал паспорта для підтвердження.

Враховуючи викладене та керуючись Законом України «Про статус народного депутата України» звертаюся до Вас з проханням вжити всих необхідних заходів для врегулювання цього питання за згодою сторін.

Відповідь прошу надати мені особисто у встановлений законом 10 денний термін за адресою: 04211 м. Київ, вул. Лайоша Гавро 7а, копію – Комаревич С.В., 04212, м. Київ вул. Зої Гайдай, 2, кв.112.

 

 

 

З повагою,

 

Народний депутат України

Голова міжфракційного

депутатського об’єднання

 

 

 

 

О. Бригинець

(посв. № 438)

Відповідь


Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости