Депутатські звернення:

Голові Київської міської державної адміністрації Попову О.П.

Номер: 340-11/191113-0-З
Дата: 19-11-2013

 

Голові

Київської міської

державної адміністрації

Попову О.П.

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Олександре Павловичу!

 

До мене як до народного депутата України надходять звернення представників територіальної громади м. Києва, які вкрай стурбованні проведенням будівельних робіт по вул. Світлій, 3 у Дарницькому районі міста Києва.

 За словами заявників, договір оренди землі у забудовника розірваний (рішення суду http://reyestr.court.gov.ua/Review/32476483). Також існує рішення суду щодо знесення того, що було побудовано на момент прийняття рішення судом (http://www.reyestr.court.gov . ua/Review/25382198).

Проте, не зважаючи на вищевказані рішення, забудовник вже звів 18 поверхів житлового будинку по суті справи на землі комунальної власності територіальної громади міста.

Крім того, забудовник вже продає в цьому будинку квартири за досить привабливими цінами і активно веде рекламну компанію на бігбордах щодо продажу квартир в зазначеному будинку.

Враховуючи зазначене та керуючись Законом України «Про статус народного депутата України» звертаюсь до Вас з проханням надати доручення відповідним службам вжити відповідних заходів реагування направлених на припинення будівельних робіт за адресою: вул. Світла, 3 у Дарницькому районі міста Києва.

         

З повагою,                                         

 

Народний депутат України                                                             О. Бригинець

 

Відповідь

 


Теги: КМДА

Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости