Депутатські звернення:

Голові Київської міської державної адміністрації Попову О.П.

Номер: 334-11/191113-12-К
Дата: 19-11-2013

Голові Київської міської
державної адміністрації
Попову О.П.
01044, м. Київ,
вул. Хрещатик, 36
 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Олександре Павловичу!

 

Мені стало відомо, що колектив Київського муніципального академічного театру опери і білету для дітей та юнацтва, побоюється перепрофілювання закладу культури у «Сковорода центр», бо вбачає у цьому штучно створену ситуацію з привласнення будівлі театру.

На думку колективу, підтвердженням намагань влади знищити театр також є постійна зміна керівництва закладу культури. Відтак, з 2012 року в театрі змінився вже третій директор, і кожен, під тиском Управління культури, скорочував штат працівників театру. 21 жовтня 2013 року Департамент культури призначив чергового художнього керівника театру без проведення конкурсу на заміщення вакантних посад. За скаргами колективу, новий керівник немає жодного досвіду роботи в музичному театрі, а тому демонструє дилетантське розуміння функціонування такої складної структури, як театр опери і балету.

Враховуючи вищевикладене та керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюся до Вас зпроханням оприлюднити плани влади щодо перепрофілювання Київського муніципального академічного театру опери і білету для дітей та юнацтва у «Сковорода центр», надати концепцію реорганізації закладу культури, а також зробити все можливе, щоб Київрада прийняла рішення, яке б забороняло приватизацію цього приміщення.

 

Відповідь прошу надати мені особисто у встановлений законом 10-ти денний термін за адресою: 04211 м. Київ, вул. Лайоша Гавро 7а.

 

З повагою

Народний депутат України

 

 

О. Бригинець

(посв. № 438)

 

Відповідь

 


Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости