Депутатські звернення:

Голові Київської міської державної адміністрації Попову О.П.

Номер: 15-11/031013-0-К
Дата: 03-10-2013

 

 

 

Голові

Київської міської

державної адміністрації

Попову О.П.

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

                           Шановний Олександре Павловичу!

 

До мене як до народного депутата України надійшло звернення представників Громадського комітету захисту культурної спадщини України, які вкрай стурбовані тим, що кошти на реставрацію Національного музею імені Тараса Шевченка перерозподілили з програми проведення досліджень Старокиївської гори. З програми «Субвенція з Державного бюджету міському на проведення досліджень Старокиївської гори» кошти було переведено на іншу програму «Субвенція з Державного бюджету в місцеві на проведення заходів з відзначення 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка.

Керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням надати на мою адресу вичерпну інформацію щодо того чи існує взагалі проектно-кошторисна документація на проведення ремонтно-реставраційних робіт в Національному музеї імені Тараса Шевченка. Якщо вона існує, то чи затверджена вона та яким підрозділом  вона затверджена; яка структура є підрядником на проведення вказаних робіт, чи підписаний з нею догорів та чи володіє вона необхідним для виконання реставраційних робіт досвідом.

Крім того, прошу надати інформацію коли та ким був проведений тендер на визначення підрядника на проведення зазначених робіт, де саме проводився тендер та в яких інформаційних джерелах була розміщена інформація щодо тендера. 

 

З повагою,

 

Народний депутат України

 

 

О. Бригинець

                                                                                                                                                                                                           

 

ВідповідьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости