Депутатські звернення:

Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації

Номер: 255-11/121113-0-З
Дата: 12-11-2013

 

Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Мені стало відомо, що на журналіста видання «Екологія та соціальний захист» Віталія Терещенка, який знімав незаконні будівельні роботи на вул. Жилянській, 120-Б і незаконну спробу знесення будівлі комунальної власності на вул. Саксаганського 127-В, напали три охоронці будівництва і нанесли кілька ударів. В результаті нападу журналіст отримав тілесні ушкодження у вигляді вивиху плеча. 

Як бачимо, напади на журналістів, які виконують свої службові обов’язки, намагаючись донести до громади незаконні дії, стали нормою. Працівники міліції покриває злочинців, які нападають на журналістів, і це робить тих, хто нападає на журналістів ще більше агресивними. Кожен випадок нападу на журналістів, повинен розслідуватися особливо ретельно, адже якщо журналістів залякають, якщо їх битимуть і не допускатимуть до виконання своїх обов’язків, то громада може ніколи не дізнатися про чималу кількість ситуацій. Буде повністю знищена свобода слова, без якої європейський розвиток України не можливий.

Враховуючи викладене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь з проханням вжити відповідних заходів реагування направлених на вирішення проблеми щодо перешкоджання забудовниками на вул. Жилянській, 120-Б здійснення журналістської діяльності журналіста видання «Екологія та соціальний захист» Віталія Терещенка.

 

З повагою,                                         

 

      Народний депутат України                                                       О. Бригинець

 

Проміжна відповідь

 

 

Відповідь

 

 

 

 Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости