Депутатські звернення:

Прокуророві міста Києва Бескишкому М.Г.

Номер: 247-217/111113-0-С
Дата: 11-11-2013

 

Прокуророві міста Києва

Бескишкому М.Г.

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Миколо Григоровичу!

 

До мене як до народного депутата України надійшло звернення мешканців житлового будинку за адресою: вул. Героїв Дніпра, 12 Б, які поскаржилися на не виконання службових обов’язків та покладених функцій прокурора Оболонського району м. Києва.

За словами заявників, мешканці вказаного будинку і просто небайдужі громадяни три роки намагаються домогтися справедливості та примусити правоохоронні органи нарешті виконувати свої безпосередні обов’язки. Вони звертались до правоохоронних органів всіх рангів, включаючи міністра внутрішніх справ, до прокурорів району, міста, та генерального прокурору.

Всі ці органи бачили ознаки злочину проти мешканців будинку, змушували Оболонську міліцію та прокуратуру порушити кримінальну справу. Але Оболонська прокуратура, від міліції вимагає порушити кримінальну справу та провести належне слідство. Міліція проводить слідчі дії, але не знаходить ознак злочину та відмовляє у порушенні кримінальної справи. Лише після листа на ім’я міністра внутрішніх справ, правоохоронці знаходять ознаки злочину і порушують кримінальну справу. Але Оболонська прокуратура не бачить перспектив у цьому кримінальному провадженні, та «примушує» міліцію закрити справу. І так відбувалось декілька разів протягом 3 років.

Суть проблеми полягає в тому, що в період з 2003 по 2010 роки головою ЖБК «60 років жовтня» (житлового будинку за адресою: вул. Героїв Дніпра, 12 Б) була пані Жучок Л.А. Ця жінка дуже швидко зрозуміла, яку корить вона може отримати від керуванням комунальними платежами мешканців будинку. На загальних зборах вона звітувала, як все добре у будинку, але насправді використовувала гроші громади на власний розсуд. За відновленими банківськими даними, вона з рахунку кооперативу сплачувала власний кредит у кредитній спілці, спромоглась витратити на комп’ютерне забезпечення біля 21000 гривень, причому в ЖБК комп’ютеру не було, закуповувала будівельні матеріали на будівництво власної дачі. Тож перераховувати можливо до нескінченності. Мешканці зрозуміли, що щось не добре, коли почався арешт рахунків. На зборах цю пані звільнили і почали термінову перевірку її діяльності. Але і тут ця пані спромоглась надурить сусідів. Вона просто знищила всі документи кооперативу. Тож далі мешканці були змушені фактично з нуля відновлювати свій кооператив. Об’єднавшись, вони за власний кошт відновили банківські виписки, зауважу що одна коштує приблизно 50 гривень. Коли була підрахована сума збитків, вони були шоковані. На сьогодні вона становить близько півмільйона гривень. Причому, мешканці будинку фактично були змушені сплатити тричі за один і той же товар чи послугу. Перший раз, коли вони сплатили гроші пані Жучок, другий раз щоб віддати борги і третій раз сплата штрафів, інфляційна складова 3% від всієї суми боргу і 10% збір виконавчої служби України.

          Враховуючи викладене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України» звертаюсь до Вас з проханням відсторонити від виконання службових обов’язків прокурора Оболонського району м. Києва у зв’язку з невиконанням покладених на нього функцій.

 

                            

 

З повагою,                                         

 

      Народний депутат України                                                       О. Бригинець

 

Відповідь

 

 Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости