Депутатські звернення:

Чернігівська обласна державна адміністрація

Номер: 245-25/111113-0-Т
Дата: 11-11-2013

 

Чернігівська обласна державна адміністрація

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

До мене як до народного депутата України звернулися мешканці Козелецького району Чернігівської області та Вишгородського району Київської області (м. Вишгород, смт. Десна, с.Боденьки, с.Нижня Дубечня, с.Морівськ, с.Максим, с.Лебедівка). Узагальнивши отриману від дописувачів інформацію, я дізнався про таке:

З 25.07.2013 відмінили рейси автобусів м. Київ (автостанція "Полісся") - смт.Десна, а з 19.10.2013 рейси автобусів м. Київ (автостанція "Полісся") - смт.Гончарівське.

На даний момент, перевезення пасажирів між м. Києвом, Вишгородським районом Київської області та Козелецьким районом Чернігівської області забезпечує лише два щоденних автобуси м. Київ                   (автостанція "Полісся" ) - м. Чернігів (через смт. Десна) та перевізники з смт. Десна, які організували рух приватних мікроавтобусів м. Київ (площа Т.Шевченко) - смт.Десна.

Офіційна причина відміни рейсів - нестача пасажиропотоку, але реальна причина - наявність приватних мікроавтобусів м. Київ - м. Десна.  Рейсові автобуси йдуть в незручний час (з Києва в обід та раннім вечором, та у зворотному напрямку - вранці та в обід), а вихідними днями заповнюються вщент пасажирами вже по відправленню з кінцевих пунктів.

Приватні мікроавтобуси м. Київ (площа Т.Шевченко) - смт. Десна не мають чіткого графіку руху, не виділяють місця для пасажирів з проміжних зупинок, не обладнані багажниками, не видають квитків,не надають безкоштовних місць пасажирам пільгових категорій, не страхують пасажирів на випадок нещасних випадків, пересуваються з порушенням правил дорожнього руху.

Внаслідок цього, особливо у вихідні дні, дуже гостро стоїть проблема поїздки між м. Києвом, Вишгородським районом Київської області та Козелецьким районом Чернігівської області.

Особливо страждають студенти, які не мають можливості провідати на вихідних своїх родичів, пільговики, які не мають можливості скористатись гарантованими їм законодавством України пільгами та пасажири, які слідують за неповним маршрутом, але вимушені платити повну вартість проїзду в приватних мікроавтобусах Десна-Київ.

Таких проблем не було до відміни руху автобусів м. Київ (автостанція "Полісся") - смт. Десна та м. Київ (автостанція "Полісся") - смт. Гончарівське.

Враховуючи викладене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь з проханням втрутитись негайно в ситуацію та надати доручення відповідним службам:

1) Поновити рух автобусів за маршрутами Київ-Десна та Київ -Гончарівське. Особливо звернути увагу на рейси м. Київ (автостанція "Полісся") - смт.Гончарівське (відправлення о 8.00 з м. Києва) та смт. Десна - м. Київ (автостанція "Полісся") (відправлення о 19.20 з смт.Десна);

2) Провести перевірку законності діяльності власників приватних мікроавтобусів, які перевозять пасажирів за маршрутом Десна – Київ.

                            

 

З повагою,                                         

 

      Народний депутат України                                                       О. Бригинець

 

Відповідь

 Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости