Депутатські звернення:

Прем’єр-міністрові України Азарову М.Я.

Номер: 240-16/111113-0-К
Дата: 11-11-2013

 

Прем’єр-міністрові України

Азарову М.Я.

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

                             Шановний Миколо Яновичу!

 

Мені стало відомо, що знайдений на дні Чорного моря неподалік від Кінбурнської коси на території Національного природного парку України «Білобережжя Святослава» корабель античних часів не може бути піднятий зі скарбами, які в ньому знаходяться, через брак коштів. Це в свою чергу дає можливість «чорним археологам» розграбувати його повністю без будь-якого втручання держави.

Під час мого робочого візиту на Кінбурнську косу, археологи та представники обласного управління охорони культурної спадщини скаржилися на те, що припинилося фінансування робіт з підняття коштовностей зі стародавнього корабля, що затонув. Як наслідок, корабель почали розкрадати «чорні археологи», через діяльність яких Україна може ніколи не побачити відповідні знахідки, бо вони осядуть в приватних колекціях. У зв’язку з цим я направив звернення до Міністерства культури України з проханням допомогти у вирішенні цієї проблеми.

Проте, як відповіло у відповіді на моє звернення Міністерство культури України, йому передбачені видатки лише для здійснення заходів з охорони культурної спадщини, паспортизації, інвентаризації та реставрації пам’яток архітектури і пам’яток культурної спадщини на об’єктах заповідників, що відносяться до сфери управління Міністерства культури України.

Враховуючи викладене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України» звертаюсь до Вас з проханням надати доручення відповідним службам передбачити в Державному бюджеті кошти на фінансування підняття та реставрації корабля античних часів, що затонув на дні Чорного моря неподалік від Кінбурнської коси на території Національного природного парку України «Білобережжя Святослава».

З повагою,                                         

 

      Народний депутат України                                                       О. Бригинець

 

Проміжна відповідь

 

 

Відповідь

 

 



Підписатися на новини Бригинця






Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021




Полезные новости