Депутатські звернення:

Президентові України Януковичу В.Ф.

Номер: 239-11/111113-0-К
Дата: 11-11-2013

 

Президентові України

Януковичу В.Ф.

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

                             Шановний Вікторе Федоровичу!

 

До мене як до народного депутата України звернулися представники громадськості, які вкрай стурбовані тим, що Державне управління справами прийняло рішення припинити існування улюбленого українцями та єдиного в країні гумористично-сатиричного журналу «Перець», маскуючи своє рішення збитковістю та незатребуваністю журналу. 

Як відомо, журнал «Перець» за часи свого існування пережив багато негараздів та за більше ніж 90 років практично не припиняв виходити. Лише в період сталінських репресій, коли членів редакції звинуватили в тероризмі та арештували, «Чорний перець» (попередня назва видання) тимчасово був закритий. Але в 1941 році, переживши ребрендінг, «Перець» був реанімований та продовжував існування до сьогодні. 

Варто звернути увагу на те, що журнал виходив безперервно в тому числі і під час війни, коли незважаючи на всі інші складнощі, знаходилися кошти і можливості видавати цей журнал. Тому не віриться, що журнал, який є своєрідним національним надбанням, журнал з яким пов’язані імена Остапа Вишні, Олександра Довженка, Олександра Ковиньки, Степана Олійника, Федора Маківчука, Павла Глазового та інших класиків української літератури, може зникнути через те, що Державне управління справами вирішило зекономити гумористично-сатиричному часописі.

Враховуючи вищезазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням надати доручення відповідним службам забезпечити фінансування гумористично-сатиричного журналу «Перець» та зберегти раритетне  видання.

З повагою,

 

      Народний депутат України                                                       О. Бригинець

 

Відповідь

 Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости