Депутатські звернення:

Прокуратура Оболонського району м. Києва

Номер: 235-217/081113-13-ПП
Дата: 08-11-2013

 

 

 

Прокуратура  Оболонського

району м. Києва

04209, м. Київ,

вул. Малиновського, 10

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

До мене як до народного депутата України звернулася гр. Чушенко Ніна Григорівна, яка проживає за адресою: м. Київ, Г. Сталінграда, 41, кв. 94, з приводу неправомірних дій Управління Пенсійного фонду України у Оболонському районі м. Києві щодо утримання її пенсії в розмірі 20% щомісячно від розміру пенсії до повного погашення боргу в сумі 4 232,73грн. внаслідок переплати пенсії.

Відповідно до п. 7 ст. 47 ЗУ «Про вибори народних депутатів України» оплата праці членів виборчої комісії, а також осіб, які залучаються до роботи у комісії, у тому числі в день голосування, дні встановлення підсумків голосування та результатів виборів, не може бути підставою для скасування, обмеження або зменшення будь-яких видів соціальних виплат, пенсій, субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг тощо.

Керуючись ЗУ «Про статус народного депутата України», звертаюся до Вас з проханням здійснити заходи прокурорського реагування щодо виконання Управлінням Пенсійного фонду України у Оболонському районі м. Києві п.7 ст. 47 ЗУ «Про вибори народних депутатів України» та перевірити законність утримання Управлінням Пенсійного фонду України у Оболонському районі м. Києві пенсії Чушенко Н.Г.

Відповідь прошу надати мені особисто, копію – заявнику.

Додаток: копія листа від 22.10.2013р.

 

З повагою,

      Народний депутат України                                                 О. Бригинець

ВідповідьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости