Депутатські звернення:

Міністерство охорони здоров’я України

Номер: 232-11/081113-0-С
Дата: 08-11-2013

 

Міністерство охорони здоров’я України

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

          До мене як до народного депутата України  звернулися представники територіальної громади міста Києва, які обурені тим, що 06 листопада 2013 року під час святкування 70-річчя визволення Києва від фашистських загарбників над Хрещатиком і Майданом Незалежності було розпилено хімічні реагенти. За припущенням людей, для розсіювання хмар. Проте у зв’язку з розпиленням речовини багато присутніх почали себе погано почувати.

Тобто, проти людей без їхньої на це згоди застосували небезпечні хімічні реагенти, які викликали стрибок температури зовнішнього середовища в центральній частин міста на 7 градусів (до +19 градусів по Цельсію), порівняно з іншими районами Києва. Повітря наситилось вологою, та всі, хто на той момент перебували в епіцентрі розпилювання, відчули нудоту та запаморочення. 

Громадяни вкрай обурені цією ситуацією, тим паче, що ніхто не може визначити ступінь небезпеки від розпилення реагентів та оцінити наслідки в пливу на здоров’я дітей і людей похилого віку, яких запросили на шоу.

Враховуючи вищезазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України». звертаюсь до Вас з проханням терміново вивчити та поширити інформацію про те, що за хімічні реагенти були викинуті в повітря під час проведення шоу приуроченому відзначенню 70-річчя визволення Києва від фашистських загарбників на Майдані Незалежності, в якій кількості, наскільки шкодливі ці реагенти, чи є вони сертифікованими та зазначити виробника реагентів.  Варто зауважити, що я наполягаю на оприлюдненні документів, які регламентують поширення хімічних речовин.

З повагою,

 

      Народний депутат України                                                       О. Бригинець

 

Проміжна відповідь

 

 

Відповідь

 Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости