Депутатські звернення:

Генеральна прокуратура

Номер: 223-4/081113-0-С
Дата: 08-11-2013

 

Генеральна прокуратура України

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Як відомо, Україна передала Китайській Народній Республіці в оренду на 49 років три мільйони гектарів сільгоспугідь. Угода підписана між Сіньцзянським виробничо-будівельним корпусом і українською компанією KGS Agro. На першому етапі китайській стороні передадуть в оренду 100 тисяч га в Дніпропетровській області. Надалі площа орендованих територій, у тому числі в Херсонській області та Криму, сягатиме трьох мільйонів гектарів. Землі будуть використані для вирощування сільськогосподарських культур і тваринництва.

Існує небезпека того, що якщо земля передається КНР в оренду на 49 років, то йдеться й про створення населених пунктів, де житимуть китайці, які повинні будуть обробляти цю землю. За півстоліття в цих поселеннях встигне народитись три покоління народу. Тоді українську територію орендовану китайцями заселятиме контингент іншої країни, який представлятиме в Україні інтереси орендаря, тобто інтереси КНР. До того ж вони проживатимуть компактно, що даватиме їм право на створення китайських шкіл, закладів культури, ЗМІ тощо. При цьому, згодом, по Закону України, вони матимуть право претендувати на отримання українського громадянства

Все це відбувається в той час, коли велика частина громадян України шукають собі роботу за кордоном. Влада не дбає про їх повернення в Україну та намагається віддати їх потенційні робочі місця громадянам іншої країни».

Враховуючи викладене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь з проханням здійснити перевірку щодо ситуації, яка склалася на Дніпропетровщині, що може суперечити Конституції України та призвести до порушення прав громадян України.

 

З повагою,

 

      Народний депутат України                                                       О. Бригинець

 

Проміжна відповідь

 

 

Відповідь

 

 Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости