Депутатські звернення:

Прем'єр-міністрові України Азарову М.Я.

Номер: 209/061113-0-М
Дата: 06-11-2013

 

Прем’єр-міністрові України

Азарову М.Я.

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Миколо Яновичу!

 

           Як відомо, на території України закрили два десятки дитячих таборів, через те, що установи не пройшли перевірку на дотримання санітарних норм.

          Як повідомляла прес-служба Міністерства охорони здоров'я України, було призупинено функціонування лікувально-оздоровчого комплексу «Верховина» в Івано - Франківській області, 2 оздоровчих заклади для дітей у Київській області – «Лісова казка» і «Переяславський». Крім того , тимчасово закрито 2 оздоровчих установи «Добрий самаритянин» і «Юний романтик» в Одеській області, а також «Веселка» в Чернігівській області.

У Міністерстві охорони здоров’я також зазначили, що в Кіровоградській області заборонено експлуатацію дитячого оздоровчого закладу «Церква Божа « (м. Апостолове ). Також було повідомлення про тимчасове закриття 14 дитячих оздоровчих установ.

Враховуючи викладене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням надати на мою адресу інформацію які заходи планує провести Уряд з метою відновлення функціонування дитячих таборів до нового оздоровчого сезону.

 

 

 

З повагою,

 

      Народний депутат України                                                       О. Бригинець

 

Проміжна відповідь

 

 

Відповідь

 

 

 Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости