Депутатські звернення:

Прем’єр-міністрові України Азарову М.Я.

Номер: 200-23/051113-0-К
Дата: 05-11-2013

 

Прем’єр-міністрові України

Азарову М.Я.

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Миколо Яновичу!

 

          З відповіді Хмельницької обласної державної адміністрації на моє звернення щодо виділення необхідних коштів на проведення протиаварійних робіт в палаці панів Синявських в смт.  Меджибіж Летичівського району мені стало відомо, що згідно акту технічного стану пам’ятки від 11 березня 2013 року загальний стан пам’ятки визнано аварійним. Крім того, внаслідок дії природних чинників стався фрагментарний обвал зовнішньої західної стіни палацу. В результаті чого збільшилися діагональні тріщини по всій площині стіни, що надзвичайну загрозу як відвідувачам заповідника, так і його працівникам.

Критичний стан пам’ятки створює загрозу повного обвалу західної стіни з невиправними наслідками повної втрати пам’ятки.

Як зазначила Хмельницька обласна державна адміністрація, коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення ремонтно-реставраційних робіт адміністрація не має.

Зважаючи на викладене та враховуючи те, що пам’ятка архітектури Палац панів Синявських є пам’яткою загальнонаціонального значення і є важливим об’єктом для всієї країни, звертаюсь до Вас з проханням надати доручення відповідним службам передбачити у Державному бюджеті на 2014 рік кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення ремонтно-реставраційних робіт пам’ятки архітектури Палац панів Синявських в смт.  Меджибіж Летичівського району Хмельницької області.

З повагою,

 

      Народний депутат України                                                       О. Бригинець

 

Проміжна відповідь

 

 

 

 

 

Відповідь

 Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости