Депутатські звернення:

Прокуророві Луганської області Мельнику А.С.

Номер: 198-13/051113-0-С
Дата: 05-11-2013

 

Прокуророві Луганської області

Мельнику А.С.

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Анатолію Степановичу!

До мене як до народного депутата України надійшло звернення представників громадськості м. Лисичанськ, які вкрай стурбовані тим, що на території школи № 14 за адресою: вул. Гарібальді, 13 знаходиться магазин та автостоянка. Останнім часом відбувається розширення площі автостоянки за рахунок шкільного подвір’я.

Громадськість вже зверталась до Лисичанської міської ради щодо вирішення зазначеного питання, але все, що змогла сказати влада, що вона не надавала ніяких дозвільних документів на перетворення шкільної території на автостоянку.

Враховуючи зазначене, з метою уникнення соціальної напруги серед громадськості, керуючись Законом України «Про статус народного  депутата України» звертаюсь до Вас з проханнямздійснити перевірку щодо факту бездіяльності Лисичанської міської ради в частині щодо ліквідації автостоянки з території школи  № 14 за адресою: вул. Гарібальді, 13, м. Лисичанськ.

Про результати розгляду депутатського звернення прошу повідомити мене особисто у встановлений законодавством термін, копію – надати заявнику за адресою: 93100, Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. Ворошилова, 5,  кімн.209.

З повагою,

 

      Народний депутат України                                                       О. Бригинець

 

Відповідь

 Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости