Депутатські звернення:

Начальнику Інспекції держархбудконтролю в м. Києві Кучеру С.М.

Номер: 7-11/01102013-0-З
Дата: 01-10-2013

 

 

 

Начальнику

Інспекції державного

архітектурно-будівельного контролю у м. Києві

Кучеру С.М.

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Сергію Миколайовичу!

 

До мене як до народного депутата України надійшло звернення представників територіальної громади міста Києва, які вкрай стурбовані тим, що у м. Києві на вул. Панаса Мирного, 22 впритул до будівлі гімназії № 109 імені Тараса Шевченка розпочалися активні будівельні роботи. 

Як повідомили мешканці сусідніх будинків, протягом майже двох місяців за 5 метрів від київської гімназії №109 бурять свердловини, риють котлован, працюють вантажівки, кран та інша спецтехніка. Цілодобово чергує охорона з кількох молодиків. На проекті, який розміщений на огорожі будмайданчика, вказано, що зводять «адміністративно-господарську будівлю».

Як відомо, у 2012 році цю територію огородили нібито для реконструкції аварійної будівлі, але замість реконструкції просто доруйнували старий будинок. Тоді мешканці прилеглих будинків вийшли на вулицю, зібрали підписи, здійняли галас, і домоглися того, що міські чиновники призупинили будівництво.

У вересні скандальний будівельний майданчик на Панаса Мирного, 22 був розширений за рахунок прилеглої зеленої зони. Її спочатку огородили, приєднали до будмайданчика, і протягом кількох днів знищили дерева та кущі.

Враховуючи викладене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням провести перевірку та експертизу будівництва за адресою: вул. Панаса Мирного, 22 впритул до будівлі гімназії № 109 імені Тараса Шевченка та надати на мою адресу вичерпну інформацію щодо підтвердження або спростування незаконності проведення вказаних будівельних робіт.

З повагою,

 

Народний депутат України

 

 

 

 

 

О. Бригинець

                                            Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости