Депутатські звернення:

Голові Київської міської державної адміністрації Попову О.П.

Номер: 195-217/041113-0-Б
Дата: 04-11-2013

 

Голові

Київської міської

державної адміністрації

Попову О.П

 

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Олександре Павловичу!

 

До мене як до народного депутата України надійшло звернення мешканців Оболонського району м. Києва, які вкрай стурбовані тим, що 
у  нашому житловому будинку за адресою: просп. Героїв Сталінграду 14 Б, (третій під’їзд), в притул до вікон, без згоди мешканців, на місці пожежного проїзду влаштували кафе «Акація».

За словами заявників вказаний заклад харчування в супереч нормам законодавства працює  цілодобово, чим створює дискомфорт для мешканців прилеглих будинків. Крім того, на території закладу постійно присутнє сміття та антисанітарія. 

 На разі власник закладу харчування проводить ремонті роботи, встановлює вентиляцію з першого до дванадцятого поверху, розширює його  територію за рахунок прибудинкової території будинку. Вказане розширення території проводиться без згоди мешканців сусіднього будинку.

Враховуючи викладене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням надати доручення відповідним службам термінововирішити питання щодо припинення розбудови згаданого закладу харчування, заборонити розміщення промислової  вентиляції під вікнами будинку за адресою: просп. Героїв Сталінграду 14 Б та заборонити розміщення закладу харчування «Акація» у непристосованому для цього приміщенні. 

Про результати розгляду депутатського звернення та вжиті заходи прошу повідомити мене особисто в установлений законодавством термін, копію – надати заявнику за адресою: м. Київ. просп. Г. Сталінграду, 14 Б, кв.123, гр. Синельник Антоніні Петрівні.

 

 

З повагою,

 

      Народний депутат України                                                       О. Бригинець

 

Проміжна відповідь

 

Відповідь

 

 


Теги: КМДА

Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2022
Полезные новости