Депутатські звернення:

Голові Київської міської державної адміністрації Попову О.П.

Номер: 192-11/041113-0-З
Дата: 04-11-2013

 

Голові

Київської міської

державної адміністрації

Попову О.П.

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Олександре Павловичу!

 

У відповідь на моє звернення стосовно ситуації навколо будівництва на вул. Жилянській, 120-а Київська міська держана адміністрація листом від 22.10.2013 року № 001-1606 повідомила мене, що у виконавчому органі Київської міської ради (КМДА) опрацьовується пропозиція щодо озеленення території незаконно знесеного забудовниками історичного будинку за адресою: вул. Жилянська, 120-б. Благоустрій та озеленення нині спустошеної земельної ділянки допоможе зняти соціальну напруженість навколо будівництва та формуватиме позитивне ставлення громадськості до об’єкта.

Зробити на місці зруйнованого історичного будинку парк чи сквер – це просто. Адже сьогодні київська влада озеленить територію і заспокоїть громаду, але існує небезпека того, що через рік-два ці зелені насадження знищать і побудують чергову висотку.

Я вважаю, що забудовника треба не лише покарати за незаконне знищення історичної будівлі, але й змусити за власний рахунок відновити зруйновану історичну будівлю. В таких випадках влада повинна бути принциповою і вимагати від кожного забудовника, який зруйнував той чи інший історичний об’єкт, його відновлення.

Враховуючи зазначене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням надати доручення відповідним службам зобов’язати забудовника, який зніс історичний будинок за адресою: вул. Жилянська, 120-б, відновити вказаний будинок за кошти забудовника.

З повагою,

 

      Народний депутат України                                                       О. Бригинець

 

Відповідь

 

 

 

 


Теги: КМДА

Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости