Депутатські звернення:

Міністерство охорони здоров’я України

Номер: 182-/011113-0-М
Дата: 01-11-2013

 

Міністерство охорони

здоров’я України

 

                               ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

До мене як до народного депутата України звернулися медичні працівники Ясинуватського району Донецької області, які вкрай стурбовані ситуацією щодо реформування медичної галузі, в наслідок якого звільнено 53,2% працівників – з 297 до 158 штатних одиниць.

Як повідомили заявники, в районних закладах медичної допомоги повністю скорочені посади медичних сестер фізіотерапевничних кабінетів, денних стаціонарів, фельдшерів амбулаторій, охоронців та робітників з ремонту приміщень. 

Крім того, наказом МОЗу №129 передбачено чергове скорочення медичного персоналу: сестер-господарок, працівників реєстратури, санітарок, медичних сестер та лікарів загальної практики сімейної медицини. І це в той час, як вже сьогодні в районі недостатньо медичних сестер, середніх медпрацівників ФАПів, санітарок, водіїв санітарного транспорту тощо.

На переконання медиків, при недостатній кількості медичних працівників у сільській місцевості такі скорочення штатів медпрацівників призводять до унеможливлення надання первинної медико-санітарної допомоги сільському населенню відповідно до законодавчих вимог держави. А повна відсутність допоміжного персоналу в амбулаторіях у будь-яку мить може призвести до неправомірних наслідків та остаточно зруйнувати останні осередки сільської медицини.

Сільське населення може невдовзі залишиться сам на сам із «реформованою медициною». Адже вже на сьогодні медицина району в прямому і переносному значенні тримається лише на ентузіазмі, оскільки коштів не вистачає навіть на виплату зарплати медпрацівникам, не кажучи вже про те, що за останній рік медзаклади жодного разу не отримувати господарські товари.

 

Враховуючи викладене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь з проханням вжити відповідних заходів реагування направлених на недопущення необґрунтованих скорочень в закладах охорони здоров’я Ясинуватського району Донецької області, покращення умов праці медичних працівників та підвищення якості надання медичної допомоги сільському населенню.

 

З повагою,

 

 

      Народний депутат України                                                       О. Бригинець

 

Проміжна відповідь

 

 

 

 

Відповідь

 

 Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости