Депутатські звернення:

Міністрові інфраструктури України Козаку В.В.

Номер: 181-/311013-0-Ф
Дата: 31-10-2013

 

Міністрові інфраструктури України

Козаку В.В.

 

                               ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Володимиру Васильовичу!

 

Керуючись Законом України «Про статус народного депутата України»,  повторно звертаюсь до Вас з проханням надати на мою адресу інформацію з приводу бюджету, що формується завдяки надходженням на рахунки відповідних ДП, підпорядкованих Міністерству інфраструктури за навігаційне обслуговування повітряних та морських суден (організацію
повітряного та морського руху на  маршруті, організацію  повітряного та морського руху  на підході  та  в  районі  аеродромів та морських портів), організацію та регулювання повітряного та  морського руху, транзит територією України повітряного та морського транспорту, в рамках запитань:

1. Чи надходять кошти, отримані від надання вищезазначених послуг до Державного бюджету? (окремо від  морського та повітряного руху). В якому обсязі.

2. Якщо кошти, отримані від надання вищезазначених послуг до Державного бюджету не надходять, прошу проінформувати на рахунках яких ДП вони акумулюються.

3. На підставі яких нормативних документів відбувається розподіл коштів, що формуються від надходжень за вищезазначене обслуговування (окремо від  морського та повітряного руху).

Керуючись Законом України «Про статус народного депутата України»  звертаюсь до вас з проханням  надати відповідь з термін передбачений Законодавством України.

 

З повагою,

 

 

      Народний депутат України                                                       О. БригинецьПідписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости