Депутатські звернення:

Голові Київської міської державної адміністрації Попову О.П.

Номер: 179-217/311013-0-Т
Дата: 31-10-2013

 

Голові

Київської міської

державної адміністрації

Попову О.П.

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Олександре Павловичу!

 

До мене як до народного депутата України надійшло звернення працівників Автобусного парку №6 КП «Київпастранс» (вул. Полярна,20), які вкрай стурбовані тим, що Київська міська рада прийняла рішення перенести Автобусний парк №6 на житловий масив Троєщина, а землю Автопарку № 6 з 1 грудня 2013 року надати для розширення супермаркету «Епіцентр». Жодних консультацій з приводу цього з мешканцями Оболонського району та з працівниками підприємства, проведено не було.

Автобусний парк №6 КП «Київпастранс» налічує близько 130 одиниць рухомого складу та обслуговує 8 маршрутів Оболонського району м. Києва. На підприємстві працюють більше 200 мешканців Оболоні, які в разі переносу автопарку на житловий масив Троєщина вимушені будуть звільнитися, адже добиратися на інший берег дуже проблематично, а підприємство починає працювати із 5 год. ранку.

За словами заявників, надзвичайно негативним наслідком фактичного закриття Автопарку №6 за адресою: вул. Полярна 20 також стане подовження так званого «нульового рейсу», тобто шляху, який автобус має подолати від автопарку до першої зупинки маршруту. Ця відстань становитиме близько 20 км, яку усі 130 автобусів будуть вимушені долати на початку і в кінці кожної зміни. У перерахунку ці зайві  5200 км щодня – величезне марнотратство, яке ляже тягарем на кишені киян і працівників «Київпастрансу», не кажучи вже про шкоду для екології та небезпеку втрати сполучення між автопарком і Оболонським районом, як відтепер будуть розділені рікою Дніпро.

Подовження «нульового рейсу» також знизить конкурентну спроможність комунального транспорту, погіршить обслуговування ним Оболонського району і є вигідним хіба що приватним перевізникам, і аж ніяк не мешканцям чи робітникам.

Враховуючи викладене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням надати доручення відповідним службам вжити відповідних заходів реагування направлених на недопущення перенесення  Автобусного парку №6 КП «Київпастранс» (вул. Полярна,20) на житловий масив Троєщина.

 

 

З повагою,

 

      Народний депутат України                                                       О. Бригинець

 

Відповідь 

 

 


Теги: КМДА

Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости