Депутатські звернення:

Міському голові міста Житомир Дебой В.М.

Номер: 160-6/291013-0-К
Дата: 29-10-2013

 

Міському голові міста Житомир

Дебой В.М.

 

 

                                                ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Володимире Михайловичу!

 

До мене як до народного депутата України надійшло звернення гр. Ю.Градовського, який вкрай стурбований тим, що 07 грудня 2012 року Житомирська міська рада прийняла рішення № 472 «Про вилучення, припинення, надання права користування земельними ділянками юридичним і фізичним особам, внесення змін до рішень міської ради», де  в додатку № 2 рядком 6 виділено землю в постійне користування Свято-Преображенському соборові Житомирської єпархії Української Православної церкви МП для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій за адресою вул. Перемоги, 14, м. Житомир.

Як повідомив заявник, на вказаній земельній ділянці знаходиться об’єкт культурної спадщини № 4051 «Могила учасників національно-визвольних змагань М.Сціборського та О.Сеника», внесений до Реєстру щойно виявлених та новозбудованих пам’яток історії та монументального мистецтва відповідно до наказу Управління культури Житомирської ОДА № 31 від 25.03.2005 року. Незважаючи на звернення від різних організацій та окремих громадян, до цього жодних подальших дій для надання об’єктові статусу пам’ятки місцевого значення органами збереження культурної спадщини не вчинялось.

Поіменований об’єкт знаходиться в стані руйнування: дерев’яний хрест підгнив та похилився, намогильна плита потьмяніла, написи прочитати неможливо, підмурівок руйнується, що вказує на неналежний догляд та може призвести до повного руйнування об’єкта. На протязі останніх років були заявлені наміри різних організацій щодо дозволу на впорядкування та реконструкцію могили М.Сціборського та О.Сеника, в зв’язку з чим відповідні звернення направлялись до Виконавчого комітету Житомирської міської ради. Однак всі прохання та намагання виявились марними.

Враховуючи викладене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням надати доручення відповідним службам терміново вирішити питання щодо скасування рішення міської ради від 07.12.2012 р. № 472 «Про вилучення, припинення, надання права користування земельними ділянками юридичним і фізичним особам, внесення змін до рішень міської ради» в частині виділення земельної ділянки в постійне користування Житомирській єпархії Української Православної церкви в особі Свято-Преображенського собору Української Православної церкви для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій за адресою вул. Перемоги, 14, м. Житомир або внести відповідні чинному законодавству зміни до нього з виділенням об’єкта поховання із загальної земельної ділянки для забезпечення безперешкодного доступу громади та здійснення належного догляду за ним.  А також вжити належних заходів щодо надання об’єктові, внесеному до Реєстру щойно виявлених та новозбудованих пам’яток історії та монументального мистецтва № 4051 «Могила учасників національно-визвольних змагань М.Сціборського та О.Сеника», статусу пам’ятки місцевого значення.

Відповідь на депутатське звернення та інформацію про вжиті заходи прошу надати мені особисто у встановлений законодавством термін, копію – надати заявнику.

Копія звернення додається.

 

 

З повагою,

 

      Народний депутат України                                                       О. Бригинець

 

Відповідь

 

 Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости