Депутатські звернення:

Прокуророві міста Києва Бескишкому М.Г.

Номер: 156-11/281013-0-З
Дата: 28-10-2013

 

Прокуророві міста Києва

Бескишкому М.Г.

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

 

Шановний Миколо Григоровичу!

 

Довожу до Вашого відома, що у відповідь на моє звернення стосовно знесення будинку за адресою:  вул. Саксаганського, 111 Київська міська державна адміністрація констатувала той факт, що знесення вказаного будинку, в якому свого часу жив М.Грушевський, суперечить вихідним даним на проектування та проектній документації, зареєстрованій у містобудівному кадастрі Департаменту містобудування та архітектури. 

Проте виконавчий орган Київради (КМДА) лише констатує факт злочину і не подбала про те, щоб злочинці були покарані. Принаймні жодної інформації про те, що КМДА звернулася до правоохоронних органів із заявою про вчинення злочину забудовником у відповіді немає. В чому вбачається очевидний приклад бездіяльності влади, яка фактично покриває злочинців-забудовників.

Враховуючи викладене, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюсь до Вас з проханням здійснити перевірку та вжити належних заходів реагування щодо забудовника, який вчинив самовільні дії і зніс будинок за адресою:  вул. Саксаганського, 111, не маючи на це жодних підстав. А також дати оцінку бездіяльності влади, яка за наявною в мене інформацією, не відреагувала на незаконне знесення будинку.

Довідка: Рішенням Київради від 27.12.2007 №1579/4412 «Про продаж земельної ділянки міжгосподарській асоціації «Аркор» для будівництва офісно-житлового будинку на вул. Саксаганського, 111 у Шевченківському районі м. Києва» було продано зазначену земельну ділянку. Але на підставі держакту на право власності на земділянку КВ №137596, договору оренди земельної ділянки від 15.01.2010 та містобудівного розрахунку, Департамент містобудування надав містобудівні умови і обмеження від 24.04.2012 для реконструкції нежитлового будинку під торгово-офісний комплекс.

Згідно ДБН реконструкція є перебудовою введених в експлуатацію об’єктів будівництва, яка передбачає зміну основних техніко-економічних показників та збереження елементів несучих і о городжувальних конструкцій. Таким чином, повне знесення будівлі суперечить вихідним даним на проектування та проектній документації, зареєстрованій у містобудівному кадастрі Департаменту містобудування та архітектури. 
 

З повагою,

 

      Народний депутат України                                                       О. Бригинець

 

Проміжна відповідь

 

 

 Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости