Депутатські звернення:

Голові Київської міської державної адміністрації Попову О.П.

Номер: 143-217/241013-11-Б
Дата: 24-10-2013

 

 

 

 

 

 

Голові

Київської міської

державної адміністрації

Попову О.П.

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Олександре Павловичу!

Ставлю до Вашого відома, що в листі №001-1331 від 19.09.2013 Київської міської державної адміністрації зазначено недостовірну інформацію щодо виконання вимог мешканців 9-го мікрорайону Оболоні, а  питання що обговорювалися на особистому прийомі 17 вересня взагалі не взяті до уваги у письмовій відповіді.

Звертаю Вашу увагу, що приведення до належного санітарно-технічного стану  території за тимчасовими спорудами на вул. Героїв Дніпра, 30 не відповідає дійсності. Відновлення зеленої зони на вул. Героїв Дніпра, 32-Г відбулося значно раніше ніж зазначено у відповіді. Пункт прийому брухту на пр. Оболонському, 34-Б ліквідовано ще півроку тому завдяки мешканцям мікрорайону. Стихійну торгівлю на вул. Героїв Дніпра, 30 не ліквідовано, а перенесено на 30 метрів далі від попереднього місця розташування.

На мою думку, особи які готували відповідь або фахово непідготовлені, або недостатньо проінформовані щодо ситуації, що склалася в 9-му  Оболонському мікрорайоні.

Враховуючи вищевикладене та з метою недопущення обурення громадськості, керуючись Законом України «Про статус народного депутата України», звертаюся до Вас з проханням терміново вжити заходів реагування та надати правдиву інформацію щодо обіцяних заходів які мали бути виконані на вимоги мешканців про що особисто Вами було гарантовано.

Відповідь прошу надати мені особисто.

 

Копії фото на 3 арк. додаються.

 

 

З повагою ,

 

Народний депутат України

 

О. Бригинець

(посв. № 438)

Відповідь

 Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости