Депутатські звернення:

Голові Київської міської державної адміністрації КЛИЧКУ В.В.

Номер: 444-130-2018
Дата: 07-09-2018

Шановний Віталію Володимировичу!

 

До мене як народного депутата України звернулися представники театрально-мистецької громадськості та органу самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Русанівка» м. Києва (далі – ОСН «КМ «Русанівка») щодо наявності проблем функціонування комунального підприємства «Європейський культурний центр «Краків» (далі – КП «ЄКЦ «Краків» та комунальне підприємство).

05 травня 2018 року була затверджена на посаді виконуючої обв’язки директора КП «ЄКЦ «Краків» Оксана Абрашекова, а через 2 дні, 7 травня поточного року це комунальне підприємство було зареєстровано як юридична особа за адресою: вул. Русанівська набережна, 12. При його державній реєстрації був затверджений передаточний баланс за нульовим принципом, а сама будівля так і не була передана КП «ЄКЦ «Краків» на його баланс для здійснення ним статутної діяльності. На цей час будівля колишнього кінотеатру «Краків» знаходиться на балансі іншого комунального підприємства «Київкінофільм». Це суттєво обмежує можливості новоствореній юридичній особі здійснювати повноцінну діяльність у культурно-мистецькій сфері.

Київська міська рада рішенням від 8 жовтня 2015 року № 104/2007 вийшла зі складу засновників Товариства з обмеженою відповідальністю «Муніципальний театр «Київ» і доручило Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вжити відповідні організаційно-правові заходи.

Господарський суд міста Києва своїм рішенням від 03.02.2016 у справі №910/29817/15 за позовом Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) розірвав укладений між Головним управлінням комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Товариством з обмеженою відповідальністю «Муніципальний театр «Київ» договір оренди цілісного майнового комплексу державного комунального підприємства кінотеатр «Краків» від 01.02.2007 та виселив Товариство з обмеженою відповідальністю  (ТОВ) «Муніципальний театр «Київ» (02154, м. Київ, вул. Русанівська набережна, буд. 12, ідентифікаційний код 33746851) з орендованого приміщення (п. 2 цього рішення).

За інформацією ОСН «КМ «Русанівка» на травень 2017 року земельна ділянка під комунальним підприємством площею 7100, 35 кв. м (код 63:081:020) обліковувалася за ТОВ «Муніципальний театр «Київ» на підставі технічного звіту по встановленню зовнішніх меж землекористування (відповідь департаменту земельних ресурсів КМДА від 23.05.2017 за № 057024-8949 на його лист).

Після створення та реєстрації у травні 2018 року КП «ЄКЦ «Краків»  землекористування має бути оформленим безпосередньо на нього.

Незабаром у будівлі КП «ЄКЦ «Краків» мають розпочатися капітальні ремонтні роботи. Як мені пояснили, КП «Київкінофільм» виступило їх замовником через відсутність належних фахівців з підготовки тендерної документації у складі новоствореного комунального підприємства. КП «ЄКЦ «Краків» для своєї подальшої діяльності має проводити у зазначеній будівлі необхідні поточні та капітальні ремонти і бути їх замовником.

У зв’язку з цим та на виконання Конституції України, Законів України «Про театри та театральну справу», «Про культуру», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про органи самоорганізації населення», керуючись п. 13 статті 24 Закону України «Про статус народного депутата України» прошу проінформувати мене в установленому законодавством порядку з порушених у запиті таких питань:

 - чому до цього часу будівля колишнього кінотеатру «Краків» не передана на баланс КП «ЄКЦ «Краків» за адресою: вул. Русанівська набережна, 12 і у який конкретний термін передбачається все ж таки її передати;

 - за ким на цей час обліковується земельна ділянка під будівлею колишнього кінотеатру «Краків» і як передбачається врегулювати питання використання КП «ЄКЦ «Краків» цієї земельної ділянки;

- коли КП «ЄКЦ «Краків» стане замовником на здійснення поточних та капітальних робіт у будівлі свого місцезнаходження.

 

Буду вдячний за надання зазначеної інформації з порушених у зверненні питань.

 

Пром від-дь 21.09.18-1 КМДА 12.10.18-1 КМДА 12.10.18-2


Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2021
Полезные новости