Депутатські звернення:

Голові Київської міської державної адміністрації КЛИЧКУ В.В.

Номер: 444-18-2018-зп
Дата: 17-05-2018

Шановний Віталію Володимировичу!

 

До мене, як до народного депутата України, звернулись Митрофорний протоієрей-настоятель Парафії Серафима Саровського м. Києва УПЦ-КП Сергій Ткачук та Голова ГО Творчий союз учасників АТО «Митець» Олександр Запрудський щодо захисту, утвердження та розвитку сакральної, культурної, мистецької, туристичної спадщини Андріївського узвозу міста Києва, та з інших обставин.

Відповідно  до положень Конституції України, яка є гарантом прав та свобод громадян, у статті 24 зазначено:

«Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Рівність прав жінки і чоловіка забезпечується: наданням жінкам рівних з чоловіками можливостей у громадсько-політичній і культурній діяльності, у здобутті освіти і професійній підготовці, у праці та винагороді за неї; спеціальними заходами щодо охорони праці і здоров'я жінок, встановленням пенсійних пільг; створенням умов, які дають жінкам можливість поєднувати працю з материнством; правовим захистом, матеріальною і моральною підтримкою материнства і дитинства, включаючи надання оплачуваних відпусток та інших пільг вагітним жінкам і матерям …..».

За наданою інформацією з усіма учасниками виставки-ярмарку на Андріївському узвозі, які роками працювали на даному місці та зробили Андріївський узвіз знаменитим на весь світ; саме завдяки цим людям, які там працювали та працюють, ця вулиця стала такою знаменитою та зазначена, без перебільшення, в усіх каталогах світу, - оформлені відповідні договірні відносини. З усіма, крім Парафії Серафима Саровського УПЦ КП м. Києва,  у складі якої знаходиться ГО Творчий союз учасників АТО «Митець». Така ситуація викликає особливе обурення та вимагає негайної реакції та втручання.

Прошу звернути особливу увагу на значення та вклад діяльності ГО Творчий союз учасників АТО «Митець» в процес реабілітації учасників бойових дій до мирного життя та працевлаштування, серед яких є люди з обмеженими властивостями для яких є вкрай важливим розташування місця торгівлі саме по вулиці Андріївський узвіз, 38, де Парафія працювала більше 25-ти років поспіль, таким чином надаючи можливість для людей з обмеженими властивостями добиратись до робочого місця різними транспортними засобами, а не лише пішки, адже нижче по узвозу проїзд транспорту заборонено.

Як зазначає  член ГО «Творчий союз учасників АТО «Митець» Олег Лісовий, фахівець з фізичної реабілітації, посттравматичний синдром забирає більше життів аніж самі бойові дії. Зайнятість ремеслом, творчість надають можливість відійти від тих думок, не підпадати під ризик алкогольної чи іншої небезпечної для здоров’я та суспільства в цілому залежності. А також це можливість прогодувати сім’ю та забезпечення роботою людей з обмеженими властивостями.

Отже, відмова у  підписанні відповідного Договору між КП «Поділ-благоустрій» з Парафією Серафима Саровського УПЦ КП м. Києва на розміщення виносних столиків з метою поширення сувенірної продукції по вулиці Андріївський узвіз, 38 унеможливлює забезпечення діяльності ГО Творчий союз учасників АТО «Митець», тим самим реабілітацію учасників бойових дій, серед яких є люди з обмеженими можливостями, та матеріальне забезпечення їх сімей.

Керуючись положеннями ст. ст. 78, 86, 144 Конституції України, ст. ст. 10, 15 Закону України "Про статус народного депутата України", ст. 7 Закону України «Про звернення громадян», враховуючи рух України до членства у Європейському Союзі, відповідальність перед європейською спільнотою та українським народом за дотримання основоположних принципів права, сумлінного здійснення повноважень органами місцевого самоврядування, прошу:

 

-         негайно втрутитись у ситуацію, яка виникла у зв’язку із кричущим фактом відкритої дискримінації ГО Творчий союз учасників АТО «Митець», у зв’язку із відмовою у підписанні Договору між КП «Поділ-благоустрій» з Парафією Серафима Саровського УПЦ КП м. Києва на розміщення виносних столиків з метою поширення сувенірної продукції по вулиці Андріївський узвіз, 38, м. Київ;

 

-         прошу у найкоротший термін  організувати зустріч з цього питання та запросити мене чи мого представника на дану зустріч в установленому Законом України порядку.

 

Відповідь прошу надати мені та заявникам у встановлений чинним законодавством України строк.

 

Додаток на 2 арк в 1 прим.

 

Відповідь від 26.0618 Відповідь від 26.0618 (2)


Підписатися на новини Бригинця


Відписатись | Активувати

Історія ОУН-УПА
Facebook
Twitter

Олександр Бригинець / Александр Бригинец

При повному або частковому передрукуванні,
посилання на Бригинец.com обов'язкове.

Прес-служба
o.br@ukr.net


© 2007-2020

Полезные новости